ماژول تبریک تولد یا رویداد

احتمالا شما نیز به فکر ارسال پیام تبریک تولد یا مناسبت های مختلف اعم از تبریک سالگرد ازدواج و … به مشتریان خود بوده اید و علاقه به ارسال این نوع پیامک دارید .

در صورتی که بخواهید رویداد های مختلف را به مشتریانتان یا مخاطبان خاص خود تبریک بگویید می توانید از ماژول تبریک تولد یا رویداد استفاده نمایید .

این ماژول به صورت خودکار رویداد های ثبت شده را با متن دلخواهتان به مشتریان شما یاد آوری می کند ، اما چرا باید برای انجام این امر از ماژول تبریک تولد یا رویداد استفاده نمود ؟

مهم ترین ویژگی این ماژول آن است که به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن می توانید مناسبت های مختلف را به کاربرانتان یادآوری نمایید و نشان دهید که برای آن ها ارزش قائل هستید ، این امر موجبات ایجاد ذهنیت مثبت و علاقه در مشتریان شما را فراهم می کند و باعث می شود که فرد حس بهتری نسبت به مجموعه شما داشته باشد .

ویژگی دیگر این ماژول قابلیت تنظیم رویداد های مختلف می باشد و این که شما می توانید به تعداد نا محدود مناسبت ثبت نمایید .

می توان به ارسال تبریک مناسبت با نام و نام خانوادگی به عنوان ویژگی دیگر این ماژول اشاره نمود .

به طور مثال :

تولد آغاز زیباییهاست

مشتری عزیز

علی راد

زاد روزتان ، شیرین ، پر عشق و نور آفرین باد .

جهت استفاده از این ماژول کافی است یک بار دیتا یا اطلاعات مربوطه را وارد سیستم نمایید تا پس از آن ارسال پیامک تمامی رویداد ها انجام پذیرد .

شایان ذکر می باشد ارسال های مناسبتی بین ساعت 10 الی 12 صبح انجام می شود .

اگر قصد فعال سازی این ماژول را دارید ابتدا می توانید به صورت آزمایشی 24 ساعت ماژول را فعال نمایید و پس از تست اقدامات لازم را برای خرید ماژول انجام دهید .

لازم به ذکر است که هزینه فعالسازی ماژول 850 پیامک می باشد و این هزینه به صورت سالیانه پرداخت می شود به عبارت دیگر با پرداخت 850 پیامک دسترسی ماژول برای یک سال در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

به منظور بهره مندی از ماژول تبریک تولد یا رویداد می توانید وارد پنلتان شوید و از منو های سمت چپ گزینه ارسال و دریافت اتوماتیک را انتخاب کرده سپس زیر منو تبریک تولد یا رویداد را انتخاب نمایید .

در صورتی که پنل نداشته و تمایل به دریافت سامانه ارسال پیامک ایده پردازان و استفاده از این ماژول را دارید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید .