کاربرد پیامک برای پیک موتوری می تواند برای شرکت های حمل و باربری از طریق موتور سیکلت در حوزه تبلیغ کار و ارتباط با ارباب رجوعان مناسب و مفید باشد.

پیک موتوری جزو مشاغل خدماتی است و برای شناخته شدن و ارائه خدمات خود نیاز به تبلیغات دارد و با توجه به هزینه هایی که هر روش تبلیغاتی دارد، ارسال پیام کوتاه یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و کارآمد است.

البته با توجه به کارکرد خدمات پیک نیز می توان به راحتی با مشترکین از طریق پیامک ارتباط داشت. مقاله پیشرو می تواند آموزش جامعی درباره کاربرد پیامک برای پیک موتوری باشد.

کاربرد پیامک برای پیک موتوری :

تبلیغات :

شرکت های خدمات بر پایه سرعت یکی از وسیله های مناسب را موتور سیکلت می دانند. تقریبا در هر محله و منطقه ای دفتر خدمات پیک موتوری وجود دارد اما ممکن است آدرس و یا راه های ارتباطی با آن را ندانیم.

بهترین گزینه برای اطلاع از آدرس دفتر و شماره تماس های خود به افراد یک محدوده استفاده از بانک شماره موبایل افرادی است که در نزدیکی شما و یا محدوده فعالیت شما سکونت دارند.

گزینه مناسب دیگر برای شغل شما می تواند استفاده از بانک اصناف باشد. تمام شرکت ها و یا فروشگاه ها می توانند از خدمات شما برای ارسال مرسولات و یا بسته های خود استفاده نمایند. بنابراین ارسال پیامک همکاری با برخی از کسب و کارها را می توانید از طریق بانک مشاغل تامین کنید.

حتی اگر بخواهید می توانید شماره تماس شعبه های متفاوت خود را در بخش های مختلف شهر به کسب و کارها ارسال نمایید. با استفاده از گزارش ارسال بازگشتی هم می توانید از بازخوردها متوجه میزان درخواست های یک محدوده شوید و تمرکز خود را بر روی مناطق با درخواست بالا قرار دهید.

ارتباط با ارباب رجوع :

بزرگترین سرمایه برای بقای هر کاری مشتریان و کاربران هستند. خدمات پیک موتوری برای بقا به مشتریان و مشترکینی که به آن ها برای حمل بار و یا بسته مراجعه می کنند وابسته است.

می توانید برای ارتباط با مشتریان از همان تماس ابتدایی از پیامک استفاده نمایید. پس از اولین تماس کد اشتراک را برای مشتری خودتان ارسال نمایید.

پس از هر سفارش آدرس مقصد، نام مسئولی که بسته به او تحویل می شود، شماره اضطراری برای تماس، هزینه حمل و مدت زمان تقریبی برای رسیدن به مقصد را اعلام نمایید.

برای ارسال پیامک های خدماتی خود نیز نگران شماره موبایل مشترکین خود نباشید. سامانه پیامک سفید مختص ارسال های خدماتی تعریف شده است و قابلیت ارسال اس ام اس خدماتی را به شماره موبایل ها دارد.