کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان می تواند رونق زیادی در بازار دیجیتال و بازاریابی های جدید برای این صنف در پی داشته باشد. از دیرباز استفاده از مبلمان و سرویس های پذیرایی همراه با تنوعشان یکی از انتخاب های اصلی هر فرد می باشد. تاکنون انتخاب مبلمان بر اساس بازدید و انتخاب خریدار از بین گزینه های مختلف بوده است و تمام مشتریان تمایل دارند که خرید مبلمانشان با گزینه های متعددی مقایسه شود.پس کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان کجا می تواند باشد ؟ مقاله پیش رو شما را در استفاده از اس ام اس برای تبلیغات و ارتباط با مشتریانتان راهنمایی می کند.

کاربرد پیامک برای صنف مبل فروشان :

 

تبلیغات :

شما برای رقابت نیاز دارید تا آدرستان به مشتری اطلاع داده شود. می تواند بر اساس نقشه گوگل و یا ارسال بر اساس شهر و کدپستی، آدرس مغازه و یا کارگاه خود را به مشتریان اطلاع دهید. تخفیفات ویژه، حراج های آخر سال و … را از طریق پیامک ارسال کنید.

حتی با کمک بانک اصناف مبلمان اداری خود را به مدیران معرفی نمایید. مبلمان تک و خاص خود  را به مزون ها و آتلیه ها ارائه دهید و بازار مشتریانتان را گسترش بدهید.

 

ارتباط با مشتریان :

مشتری و وفاداری آن برای تمام اصناف حکم بقا و حیات همان صنف را دارد. مبل فروشان می توانند ارسال سفارش مشتریان را توسط پیامک به ایشان اطلاع دهند. زمان و تاریخ تحویل و یا نحوه حمل بار توسط مشتری تایید شود. سطح مشتری مداری و خدمات پس از فروش را با استفاده از پیامک ارتقا دهید. بسته به نوع مبلمان؛ چوب و یا جنس پارچه، اصول نگهداری را برای خریدار پیامک نمایید. راهکارهای شست و شو را نیز می شود پیامکی به خریدار اطلاع داد.

اگر ارائه دهنده سرویس های سالانه هستید زمان بازدید و نتیجه گزارش را با پیامک اطلاع رسانی نمایید. نگرانی بابت عدم ارسال پیامک به شماره موبایل ها نداشته باشید. با استفاده از پیامک سفید محتوای خدماتی شما به مشتریانتان که منتظر دریافت اس ام اس شما هستند، ارسال خواهد شد.