کاربرد پیامک برای شرکت های خدماتی پزشکی می تواند راهکار خوبی برای تبلیغات کاری و یا ارتباط با ارباب رجوع و مشتریان باشد. شرکت های خدماتی پزشکی با ارائه خدمات در حوزه پزشکی مانند ارسال پرستار، ارسال دکتر، ارائه تجهیزات، خدمات تزریق و …. شناخته می شوند. شاید کاربرد پیامک برای شرکت های خدماتی به صورت کلی ملموس نباشد اما اگر ارسال پیام کوتاه در این حوزه استفاده شود چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

شاید دانشنامه امروز در دو حوزه پیام تبلیغاتی و ارتباط با مشتریان بتواند کاربر ارسال پیام کوتاه در این حوزه را بیشتر مشخص نماید.

کاربرد پیامک برای شرکت های خدماتی پزشکی :

تبلیغاتی :

برای ارائه خدمات نیاز به مشتریان و گروه های هدف دارید. به راحتی می توانید از طریق بانک شماره موبایل های موجود در سامانه اس ام اس، به دسته بندی های متفاوت گروه های هدف دسترسی داشته باشید.

می توانید به بخش های متفاوت منطقه ای و محله ای از طریق نقشه گوگل دسترسی داشته باشید. ارسال بر اساس شهر و کدپستی نیز در اختیار شما قرار می گیرد تا خدمات خود را در شهرهای موردنظرتان تبلیغ نمایید.

یکی از گزینه های مورد استفاده شما بانک شماره موبایل اصناف است. با دسته بندی خدمات پزشکی به صورت کشوری و استانی، به راحتی اقدام به جذب نیروی متخصص نمایید و خدمات خود را افزایش دهید.

در مقابل می توانید به برخی از مشاغل ارائه دهنده خدمات باشید. مانند مهدکودک ها ، خانه سالمندان ، مشاغل سخت و ….

ارتباط با مشتریان :

ارتباط دو طرفه با مشتریان، تضمینی برای هزینه های انجام شده در تبلیغات است. می توانید از طریق ماژول هایی مانند نظرسنجی، نظرات مشتریان را در مورد خدمات دهی و سرویس دهی بدانید.

از طریق قابلیت ارسال پیام به تمام مشتریان، دسته بندی لازم را برای ارسال متن های اطلاع رسانی انجام دهید و پیامک های خدماتی را برایشان ارسال نمایید. برای نمونه اگر پرستار و یا پزشک متخصصی برای مشتری اعزام می شود، اطلاعات پزشک، هزینه ، روند درمانی و هزینه درمانی و … را برایشان پیامک نمایید.

وجود سامانه های تبلیغاتی و ارسال پیام خدماتی موجب می شود تا شما تمام نیازهای لازم خود را از سامانه ارسال پیامک ایده پردازان دریافت نمایید.