چگونه مسابقه یا نظر سنجی پیامکی برگزار کنیم ؟

مرحله اول : وارد پنلتان شوید و از منو ارسال و دریافت اتوماتیک زیر منو نظر سنجی / مسابقه را انتخاب نمایید . ( در صورتی که پنل پیامکی ایده پردازان را دریافت نکرده اید و تمایل به استفاده از این ماژول کاربردی را دارید می توانید وارد سایت sms.ir  شوید و ثبت نام انجام دهید .)

مرحله دوم : پس از خرید ماژول روی گزینه افزودن کلیک نمایید .

مرحله سوم : عنوان مناسبی برای نظرسنجی مسابقه خود تعیین نمایید تا در صورتی که چند نظر سنجی و مسابقه تنظیم شود بتوانید آن ها را تفکیک نمایید . شایان ذکر می باشد که عنوان تنها به شما نمایش داده می شود و مخاطبانتان آن را مشاهده نخواهند کرد .

مرحله چهارم : شماره فرستنده و گیرنده پیام را مشخص نمایید . به طور مثال شما چند شماره اختصاصی همانند 300021 و 300077 را دارید و تمایل دارید مخاطبان شما گزینه مورد نظرشان را به شماره 300077 ارسال نمایند ولی پاسخ آن ها با شماره 300021 ارسال شود یا اگر می خواهید ارسال و دریافت با یک شماره انجام شود هر دو را یکی انتخاب نمایید .

پس از انتخاب شماره فرستنده و گیرنده به مرحله بعد بروید .

مرحله پنجم : در این بخش شما می توانید نام گزینه ، گزینه دریافتی و پاسخ به فرستنده را انتخاب نمایید .

به عنوان نمونه :

 نام گزینه : الف

 گزینه دریافتی : 1

پاسخ به فرستنده : گزینه ارسالی شما دریافت شد .

در صورتی که گزینه دریافتی شما صحیح است می توانید تیک پاسخ صحیح را فعال نمایید .

لازم به ذکر است که اگر تمایل دارید که پیامک پاسخی به فرستنده ارسال نشود می توانید در پایین همین کادر تیک گزینه ( ارسال پاسخ فعال باشد ) را بردارید .

 

پس از پر کردن موارد اعلام شده آیکن افزودن را انتخاب نمایید تا گزینه شما ثبت شود سپس می توانید به تعداد دلخواه گزینه های خود را به همین ترتیب ثبت نمایید و پس از اتمام به مرحله بعد بروید .

مرحله ششم : در مرحله بازه زمانی باید تعیین شود که این مسابقه یا نظر سنجی شما تا چه زمانی فعال باشد و بازه زمانی دلخواه خود را به سیستم اعلام نمایید و به مرحله بعد بروید .

مرحله هفتم : در این مرحله کافی است گزینه تایید و ثبت را انتخاب نمایید تا مراحل شما پایان پذیرد ، سپس می توانید گزینه ها را به مخاطبانتان از طریق پیامک یا موارد دیگر اعلام نمایید تا گزینه مورد نظرشان را ارسال نمایند .