نحوه استفاده از ماژول تبریک تولد 

مرحله اول : برای ارسال اس ام اس تبریک تولد ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت sms.ir  تایپ نمایید و وارد پنل کاربریتان شوید . ( در صورتی که پنل کاربری نداشته و تمایل به استفاده از این ماژول را دارید می توانید در سایت sms.ir  ثبت نام انجام دهید . )

مرحله دوم : پس از ورود به پنل در منوهای سمت چپ سامانه ایده پردازان گزینه امکانات اولیه مورد نیاز را انتخاب نمایید و در زیر منو دفترچه تلفن مخاطبان خود را وارد نمایید . ( وارد کردن شماره موبایل و رویداد برای استفاده از ماژول ذکر شده الزامی می باشد . )

 سپس منو ارسال و دریافت اتوماتیک را انتخاب نمایید و پس از آن روی زیر منو تبریک تولد یا رویداد کلیک نمایید .

مرحله سوم : پس از باز شدن پنجره ماژول می توانید ماژول را به صورت رایگان 24 ساعته فعال نمایید یا با پرداخت 850 پیامک ماژول را به صورت یکساله خریداری نمایید .

مرحله چهارم : گزینه افزودن را انتخاب نمایید .

مرحله پنجم : متن پیامک خود را تایپ نمایید . شایان ذکر می باشد که در متن پیامکتان می توانید از آیکن های سمت چپ استفاده نمایید ، البته قبل از انتخاب آیکن باید اطلاعات در دفترچه تلفن وارد شده باشد . به طور مثال اگر از آیکن نام خانوادگی استفاده نموده اید قبلا بایستی در زمان وارد کردن شماره مخاطبان در دفترچه تلفن نام خانوادگی آن ها را نیز وارد نموده باشید .

 

مرحله ششم : پس از وارد نمودن متن پیامک و انتخاب گزینه مرحله بعد باید شماره گیرندگان خود را انتخاب نمایید . مخاطبان شما می توانند گروه خاصی باشد یا به صورت تکی انتخاب شود . پس از انتخاب مخاطبان گزینه افزودن را انتخاب نمایید تا در سمت راست تعداد گیرندگان به شما نمایش داده شود و به مرحله بعد بروید .

مرحله هفتم : در مرحله تنظیمات باید عنوان انتخاب شود . لازم به ذکر است که درج عنوان فقط به شما نمایش داده می شود .

پس از درج عنوان تاریخ ارسال را مشخص کرده و بازه زمانی برای فعال بودن این ماژول را نیز تعیین نمایید و به مرحله بعد بروید .

مرحله هشتم : در مرحله پایانی تنها کافی است شماره فرستنده پیامک را انتخاب کرده و روی گزینه تایید و ثبت کلیک نمایید .

شما می توانید در سمت چپ همین کادر پیش نمایش پیامک خود را مشاهده نمایید .

امید است با این مقاله توانسته باشیم شما را در استفاده از ماژول تبریک تولد یا رویداد یاری دهیم .