تفاوت دریافت نمایندگی مستقل و کسب در آمد بازاریابی و آشنایی با آن شما را راهنمایی می کند تا گزینه مناسب خود را برای ایجاد یک کسب و کار دوم بیابید.

نمایندگی مستقل پیامک و یا کسب درآمد هردو شرایطی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در کنار شغلتان و یا حتی به عنوان کسب و کارتان درآمد داشته باشید و در زمینه سامانه های پیامکی فعالیت کنید.

هر کدام از این دو نیازمند شرایطی است که شما با توجه به علاقه و موقعیت خود می توانید آن را انتخاب نمایید.

تفاوت دریافت نمایندگی مستقل و کسب در آمد بازاریابی :

نمایندگی مستقل :

نمایندگی مستقل سامانه پیامک را می توانید به عنوان شغل اصلی خود انتخاب نمایید. در این حالت شما سامانه پیامکی را به صورت کامل و در حالت admin دریافت می کنید. تمام برند ها و لگوهای ما از سامانه برداشته خواهد شد تا شما بتوانید از نام تجاری و لگوی خود استفاده نمایید و آن را در قسمت های مختلف صفحات خارجی و داخلی قرار دهید.

علاوه بر اینکه می توانید با نام خودتان کارتان را شروع کنید امکان داشتن صفحه ورود و لاگین خودتان را هم خواهید داشت.

با این قابلیت شما سایتی برای خودتان ایجاد می کنید و از همان سایت هم کاربران و مشتریان شما وارد محیط کاربری خودشان می شوند و البته که نام سایت و شماره تماس و نام کار شما را مشاهده می کنند.

اینکه درگاه پرداخت خودتان را هم داشته باشید بدیهی است. حتی اگر شرایط دریافت درگاه مستقیم بانکی را نداشته باشید می توانید از درگاه های واسط استفاده کنید و یا شماره کارت خودتان را اعلام نمایید.

ما قابلیت نمایش شماره کارت در سامانه پیامکی را هم برایتان در نظر گرفته ایم.

تا این قسمت از توضیحات، نمایندگی مستقل و شرایطش شما را برای ایجاد کسب و کارتان با نام و قوانین خودتان یاری می کند اما در مقابل شما باید برای کاربران و مشتریانتان چه شرایطی داشته باشید ؟!

در نمایندگی مستقل با توجه به اینکه مشتری به شما و تبلیغات شما اعتماد می کند و از شما سامانه تهیه می کند، شما نیز موظف هستید تا خدمات عالی به او ارایه نمایید.

پاسخ تماس ها، پاسخ درخواست ها و تیکت ها، بررسی مشکلات و راهنمایی استفاده از سامانه به عهده شما خواهد بود.

نحوه پشتبانی و ساعات تماس و راه های ارتباطی خودتان را می بایست به اطلاع مشتری خود برسانید.

همواره در دسترس و پاسخگوی مشتری و کاربر خود باشید. شکایت کاربران مبنی بر عدم پاسخگویی به تماس ها و یا تیکت هایشان ممکن است منجر به انتقال کاربر از سامانه شما شود.

تنظیم تعرفه، قیمت های ارسال و خطوط و خدمات و …. به عهده شما می باشد.

قوانین سامانه پیامک را به کاربرانتان اطلاع دهید و ناظر نحوه ارسال و استفاده از سامانه برای کاربرانتان در حکم راهنما و مشاور باشد.

اعتماد کاربرانتان مهم ترین اصل است و می بایست محرمانگی اطلاعات در سایت و سامانه شما لحاظ شود.

خب! با توجه به این توضیحات شاید متوجه شده باشید که شما برای خدمات دهی به مشتریان و موفق شدن در کسب و کارتان زمان، دانش، انرژی و زیر ساخت مناسب را داشته باشید تا واجد دریافت نمایندگی مستقل شوید.

اما اگر شرایط نمایندگی مستقل را نداشتید چه کنید ؟

کسب درآمد :

کسب درآمد بسیار راحت و آسان و رایگان است و شما را کمک می کند تا در کنار هر شغلی که دارید و یا مشغول هر فعالیت که باشید به راحتی صاحب درآمد شوید.

برای دریافت کسب درآمد لازم نیست تا شرایط خاصی داشته باشید. تنها کافیست برای خودتان سامانه رایگان را ثبت نام نمایید و آن را فعال کنید.

حالا فقط سراغ منوی کسب درآمد بروید و برای خودتان کد یا شناسه ای انتخاب کنید. کد شما می تواند عدد یا حرف یا ترکیب هردو باشد. اصلا فامیل یا نام شرکت خودتان را انتخاب کنید.

فقط کافیست در تنظیمات خط 300077 را انتخاب کنید و تمام !

هر زمان دوست، همکار و یا فردی از شما در مورد سامانه پیامک سوالی داشت یا دنبال سامانه ارسال و دریافت پیامک بود به آن شخص بگویید با موبایلش از طریق ارسال اس ام اس کد شما را به شماره 300077 ارسال کند.

البته نگران نباشید که کدهایتان شبیه هم شود چون این اتفاق نخواهد افتاد. از هر عبارتی تنها یکی وجود دارد و در واقع کدها منحصر به فرد هستند پس شما تنها با همان کدتان شناخته می شوید و هیچ کس نمی تواند کد شما را داشته باشد.

هم آن شخص صاحب سامانه ارسال و دریافت پیام رایگان می شود هم از بهترین اپراتور خط هدیه دریافت می کند و هم ما افتخار خدمات دهی به او را خواهیم داشت بدون اینکه لازم باشد شما دوستتان یا همکارتان و یا حتی مشتریتان را پشتیبانی کنید.

کافیست این شماره را به یاد داشته باشید : 2853

هر سوالی که وجود داشت با ما تماس بگیرند تا ما مشاور و حامیشان باشیم.

اما شما هم بابت معرفی ما به اطرافیان از ما درآمد خواهید داشت. هر واریزی بر اساس نوعش درصد سودی دارد که برای شما محاسبه خواهد شد. اگر سودتان به حداقل مقدار برسد شماره کارتتان را معرفی می نمایید تا تسویه برایتان انجام شود یا درخواست دهید تا به عنوان اعتبار پیامک در همان سامانه خودتان شارژ اعمال شود.