یکی از جدیدترین ماژول های پنل پیامک انبوه شرکت ایده پردازان که در پنل های کاربری قابل دسترسی می باشد ماژول باشگاه مشتریان می باشد.

به دلیل محدودیت جدید اپراتورها مبنی بر عدم امکان خدماتی نمودن خطوط حقیقی پیامک انبوه ، جهت ارسال پیامک به خطوط بلک لیست مخابرات بسیاری از کاربران با مشکل عدم دریافت پیامک هایشان توسط مخاطبین بلک لیست که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود نموده اند ،  مواجه شده اند . در واقع از آبانماه سال 1394 طبق اعلام اپراتورها تنها خطوط حقوقی خدماتی شده و امکان ارسال به خطوط بلک لیست برای آنان آزاد خواهد گشت.

برای رفع مشکل فوق برای کاربران حقیقی ماژول باشگاه مشتریان در سامانه پیامکی شرکت ایده پردازان قرار داده شد.

کاربران می توانند با فعالسازی یک خط خدماتی از طریق منوی انتخاب خط خدماتی در ماژول باشگاه مشتریان اقدام به انتخاب یک خط که توسط شرکت ایده پردازان خدماتی و به لیست سفید افزوده شده اند ، نمایند. کلیه خطوط به صورت یکسال خریداری شده پس از یکسال نیاز به تمدید دارند.

با فعالسازی خط و آپلود مدارک مورد نیاز شامل تصویر کارت ملی ، قبض تلفن برای کاربران حقیقی و آپلود کارت ملی ، روزنامه رسمی و قبض تلفن برای کاربران حقوقی و پس از تایید مدارک مذکور توسط همکاران ما در شرکت ایده پردازان امکان تنظیم نمودن اطلاعات باشگاه مشتریان میسر می گردد. این بخش به عنوان تنظیمات عضویت پیامک نیز در منوی باشگاه مشتریان قابل رویت می باشد.

در این قسمت کاربر کلید واژه ی ثبت نام ، کلیدواژه ی عدم ثبت نام و نام شرکت یا فروشگاه خود را انتخاب می نماید. لازم به ذکر است این کلیدواژه ها قابلیت ویرایش را دارا می باشند. با وارد نمودن شماره ی مخاطبین به سامانه ابتدا پیامکی با مضمون رضایت جهت دریافت و یا عدم دریافت پیامک از شرکت و یا فروشگاه شما به کاربران ارسال می گردد.

کاربر با ارسال کلید وا/زه ی عدم دریافت امکان پیامک را از سامانه ی شما دریافت نخواهد نمود و در صورت تایید کلیه پیامک ها به کاربر ارسال خواهد گردید ( حتی اگر در بلک لیست مخابرات باشند. )

شما می توانید با استفده از این ماژول با استفاده از اطلاعات مخاطبینتان متن پیامکتان را تنظیم و به آنان پیامک انبوه ارسال نمایید.

شماره ی کلیه مخاطبین ماژول باشگاه مشتریان در گروه مجزایی ذخیره و از طریق منوی مخاطبین باشگاه مشتریان قابل رویت می باشد.

نکته ) در صورت تغییر تنظیمات باشگاه ، به کلیه مخاطبین مجددا پیامکی جهت تایید دریافت پیامک ارسال خواهد گردید.

باشگاه مشتریان چیست ؟

باشگاه مشتریان سایت sms.ir  یکی از برترین و متمایز ترین امکان ارسال پیامک را به کاربرانش ارائه می دهد .

با استفاده از این ماژول می توانید به شماره های بلک لیست مخابرات ارسال پیامک انجام دهید . شماره های بلک لیست خطوطی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی توسط خود فرد مسدود شده است و پیامک خدماتی دریافت می کند همانند پیامک بانک ، بیمه و …

برای خدماتی کردن شماره اختصاصی دو روش وجود دارد :

راه اول : با استفاده از تعهد نامه شماره اختصاصی خود را خدماتی نمایید برای انجام این امر بایستی به صورت حقوقی اقدام نمایید یعنی دارا بودن کد اقتصادی ، شناسه ملی و شماره ثبت الزامی می باشد . اپراتور های پیامکی در صورتی که تعهد نامه شما را به علت نقص یا داشتن شرایط لازم از ما نپذیرند شماره شما خدماتی نخواهد شد .

راه دوم : با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان به مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید . این ماژول برنامه نویسی و ایده شرکت ایده پردازان بوده و تا کنون شرکت دیگری این امکان را ارائه نداده است .

باشگاه مشتریان چیست ؟ (پيامك سفيد)

نکاتی در مورد ماژول باشگاه مشتریان :

شماره 1 : استفاده از ماژول باشگاه مشتریان برای افرادحقیقی یا حقوقی امکان پذیر می باشد و با این روش تمامی افراد می توانند برای مخاطبان و مشتریان خود sms ارسال نمایند .

شماره 2 : هزینه فعالسازی این ماژول 48000 تومان به صورت سالانه است .

شماره 3 : خط خدماتی باشگاه مشتریان دریافت نداشته و تنها ارسال پیامک انجام می شود .

شماره 4 : نکته حائز اهمیت این است که محتوای پیامک شما بایستی فقط خدماتی باشد و به افرادی ارسال پیامک انجام دهید که شما را بشناسند و تمایل به دریافت پیامک از شما را داشته باشند .

شماره 5 : مسولیت ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از این ماژول بر عهده شخص صاحب پنل می باشد .

تفاوت عمده باشگاه مشتریان با خدماتی کردن شماره توسط تعهد نامه این است در باشگاه مشتریان از مخاطب جهت ارسال پیامک اجازه گرفته می شود و در صورتی که کاربر پیامک را لغو نکند می توان ارسال پیامک انجام داد ، ولی در خدماتی کردن شماره با استفاده از تعهد نامه ارسال پیامک به صورت ساده انجام شده و اجازه ای از مخاطب گرفته نمی شود .

با توجه به موارد ذکر شده می توانید از این ماژول در پنل ایده پردازان استفاده نمایید . در صورتی که پنل دریافت نکرده اید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .