افزایش فروش با کمترین هزینه

تبلیغات یکی از موثرترین راه های افزایش فروش و جذب مشتری می باشد، اما با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نگرانی صاحبان کسب و کارها در ارتباط با آینده شغلی خود بهترین راهکار چیست؟

افزایش فروش با کمترین هزینه

مسلما تبلیغات و جذب مشتری جدید برای یک فروشگاه و یا شرکت، راه های متفاوتی دارد که هر کدام هزینه های مختص خود را دارد. برخی از صاحبان کسب و کارها بر این باورند که در این شرایط اقتصادی هزینه کردن برای تبلیغات امری باطل و بیهوده است که می توان گفت تفکر اشتباهی است، برعکس می توان با تبلیغات هدفمند و موثر افزایش فروش را تجربه کرد.

اما تبلیغات و جذب مشتری جدید هزینه های زیادی دارد. راهکار چیست که بتوانیم با کمترین هزینه درآمد خود را زیاد کنیم؟

راهکار آن را می توان روش اثبات شده‌ای که تمامی اساتید فعال در حوزه فروش بر آن اعتقاد دارند، دانست و آن برقراری ارتباط موثر با مشتریان سابق و فعلی است. برقراری ارتباط موثر با مشتریانی که حداقل یک بار با کسب و کار شما در ارتباط بوده اند و یا خرید کرده اند می تواند برای شما افزایش فروش بیشتر را به ارمغان بیاورد با توجه به این حقیقت که فروش به مشتری سابق تا سه برابر هزینه ی کمتری نسبت به فروش به مشتری جدید برای شما در بر دارد. شما از طریق راه های مختلف می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید، مانند: ارتباط تلفنی، ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی، ارتباط از طریق پیامک و …

اطلاع رسانی مداوم از وضعیت سفارش، محصولات جدید، فروش ویژه ها بصورت سیستماتیک ، تصویر یک سازمان منظم و معتبر را از شما در ذهن مخاطب می سازد.

افزایش فروش

اما سوال اینجاست که چطور می توان با مخاطبانی که پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند، ارتباط برقرار کرد؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که برخی از افرادی که پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند چطور می توانند پیام های شما را دریافت کنند؟ شما اگر شرکت ثبت شده دارید می توانید سامانه اختصاصی خود را داشته باشید. با خدماتی کردن خط پیامکی خود به تمام مشتریان و مخاطبان که مد نظرتان هست پیامک ارسال کنید و در کنار آن حتی افرادی که پیام تبلیغاتی خود را بسته اند پیام شما را دریافت خواهند کرد.

سوال دیگری که پیش می آید این است که، اگر مدارک ثبت شرکت ندارید به چه صورت می توانید پیام های خود را به این افراد ارسال کنید؟

این سامانه برای ثبت نام، نیازی به مدارک ثبت شرکت شما ندارد. شما می توانید با وارد کردن شماره مشتریان خود در نرم افزار پیامک سفید در هر زمانی که تمایل داشتید به آن ها با خط خدماتی پنج رقمی ارسال پیام داشته باشید با این ویژگی که حتی افرادی که پیام های تبلیغاتی خود را بسته اند پیام های شما را دریافت کنند. چرا که مشتریانتان خودشان شماره تلفن همراه خود را در اختیار شما قرار داده اند.

Profile Image

m.tehrani

m.tehrani

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مرتضی 1397/06/10 پاسخ

    بسیار عالی

    • محمدعلی اسماعیلی 1397/06/10 پاسخ

      ممنون از شما

مشاهده نظرات
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان