ارسال پيامك با تلفن ثابت

ارسال پیامک انبوه با موبایل و یا تبلت

بسیاری از کاربران سامانه پیامک انبوه امکان دسترسی به اینترنت و با حمل لپ تاپ را جهت ارسال پیامک ندارند. به همین دلیل یا باید به کامپیوتر  و یا لپ تاپ دسترسی داشته باشند و یا ارسال ها را به صورت زماندار تنظیم نمایند تا در زمانی که نیاز به ارسال پیامک دارند و دسترسی برای ارسال فراهم نیست پیامک ها به صورت اتوماتیک ارسال گردند. اما ارسال زماندار زمانی کاربرد دارد که از زمان و متن پیامکی که به گیرندگان مد نظرمان ارسال می نماییم اطلاع داشته باشیم. در غیر این صورت راه حل چیست؟

در سامانه یامک انبوه ایده پردازان 2 راه برای ارسال از طریق موبایل و یا تبلت شما وجود دارد که هر کدام ویژگی های خود را دارا می باشند. در ادامه به شرح این دو روش خواهیم پرداخت.

روش اول : سایت  sms.ir

این روش برای زمانی کاربرد دارد که شما به اینترنت دسترسی دارید . تنها کافیست مانند زمانی که از رایانه ی خود استفاده می نمایید واردسایت  sms.ir شده و وارد پنلتان شوید. سامانه پیامکی ایده پردازان ریسپانسیو بوده و در تمامی تلفن های همراه و تبلت ها قابل استفاده می باشند. شما می توانید به آسانی پیامک مد نظرتان را به مخاطبینتان ارسال نمایید.

نکته 1 ) این روش ارسال برای زمانی که مخاطبین ما مشخص نبوده قابل استفاده می باشد به طور مثال ارسال به بانک شماره شهر و کدپستی

نکته 2 ) برای استفاده آسانتر پیشنهاد ما استفاده از مرورگرهای  chrome و  firefox می باشد.

نکته 3 ) شما می توانید منوی ابزارهای سامانه ی پیامکی تان را به دلخواهتان جهت سهولت جمع نمایید. ( همانند تصویر زیر )

روش دوم : ماژول ارسال از موبایل

ماژول ارسال از موبایل با استفاده از تلفن همراه و یا تبلت های دارای سیم کارت قابل استفاده می باشد. این ماژول ارسال پیامک را با سرعت بیشتری به نسبت روش اول انجام داده و برای ارسال پیامک به گیرندگانی که ثابت بوده و همواره قصد ارسال پیامک به آنان را داریم قابل استفاده می باشد. مانند والدین یک کلاس ، کارکنان یک شرکت و یا مشتریان یک فروشگاه

با تنظیم این ماژول تنها با ارسال یک پیامک به خط پنل پیامکیتان ، متن مد نظرتان به گیرندگان شما که از قبل در تنظیمات ماژول قرار داده اید ارسال می گردد. ( آموزش ماژول ارسال از موبایل )

Profile Image

m.tehrani

m.tehrani

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • طراحی سایت ارزان 1397/06/22 پاسخ

  سلام من میخوام از طریق سیم کارت اسمس انبوه ارسال کنم شما سرویسی برای اینکار دارید؟ ممنون

  • 1397/06/27 پاسخ

   سلام
   خیر، سرویس ارسال از طریق سیم کارت غیرقانونی است و در خدمات ایده پردازان ارائه نمی شود.
   موفق باشید

مشاهده نظرات
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان