حفظ ارتباط موثر مشتریان در نوروز، با توجه به مدت زمان تعطیلات آن بهترین موقعیت بقای کار شما و تحکیم درآمدتان در زمانی است که همه به فکر استراحت اند. ایام تعطیل در تقویم ما کم نیست و برخی از تعطیلات سریالی همان طور که شادی بخش و پر از استراحت و آرامش می تواند باشد، برای صاحبین مشاغل نیز پر دردسر و ناراحت کننده است. برخی از کارها و مخصوصا کسب وکارهای خدماتی بیشترین ضرر را در تعطیلات تجربه می کنند. البته این مورد را صراحتا اشاره کنیم که این ضررها برای گذشته بود. قبل از پیشرفت و قبل از فعالیت شرکت ایده پردازان !

حفظ ارتباط موثر مشتریان در نوروز :

پس از رونمایی از سامانه های پیامکی و وارد شدن حوزه پیامک به کسب و کارها، تقریبا هیچ روز تعطیل و بیکاری وجود ندارد. اگر جمعه باشد و یا تعطیلات نوروز فرقی ندارد. امکانات سامانه ارسال پیامک به شما کمک می کند همان خدمات خود را به صورت پیامکی به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید.

پيامك سفيد : با فعالسازي سامانه پيامك سفيد ميتوانيد بهترين و موثرترين ارتباط را با مشتريان خود داشته باشيد :

جهت فعالسازي آني روي اين لينك كليك نماييد 

منشی پیامک : با استفاده از منشی پیامک شعبات فعال در تعطیلات را اعلام کنید. شماره های تماس در دسترس را اطلاع رسانی کنید.  تنها کافیست عدد و یا حرف مورد نظر برای اطلاع رسانی را در سامانه مشخص نمایید.

ارسال با موبایل : در طبیعت باشید و به راحتی به گروه مورد نظرتان ارسال پیامک انجام دهید. کافیست گروه مورد نظرتان را از قبل انتخاب کنید و برایش رمز بگذارید. هر زمان که تمایل داشتید با گرفتن رمز و کد؛ متن دلخواهتان را به آن گروه ارسال کنید. ارسال با شماره اختصاصی سامانه شما انجام خواهد شد. می توانید با همین روش برای گروه های متفاوت متن های مربوط به خودشان را ارسال کنید.

انتقال دریافتی ها : اگر امکان ورود به سیستم برای شما مقدور نباشد هیچ مشکلی نیست. می توانید مشخص نمایید پیام های دریافتی بر روی سیستم به ایمیلتان منتقل شود و یا شماره موبایلتان.

تبریک تولد: حتی در روزهای تعطیل تولد مشتریان خود را فراموش نکنید. کافیست یکبار تاریخ تولد مشتریان را از آن ها بپرسید و در گروه مخاطبین ثبت کنید. ماژول تبریک تولد متنی که برای تولدشان در نظر گرفته اید را در همان صبح روز تولدشان ارسال خواهد کرد.

با استفاده از امکانات سامانه ارسال پیامک ایده پردازان حتی در تعطیلات نوروز هم  نشان می دهید به فکر مشتریان خود هستید و با حفظ ارتباط موثر مشتریان در نوروز همواره پیشرو باشید.