ارسال به بانک شماره

بروزترین بانک اطلاعاتی و شماره همراه کشور

اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی را دارید اما اطلاعات یا شماره موبایلی برای ارسال پیامک ندارید، سامانه پیامک SMS.ir به کمک شما آمده است.

بانک شماره موبایل کامل و برروز با تفکیک کامل برای کل کشور که به صورت رایگان ارائه شده است. جهت دریافت بهترین بازدهی در ارسال پیامک تبلیغاتی، این بانک‌های شماره بر اساس استان‌ها، کدپستی شهرها و اصناف دسته‌بندی شده است. این بانک شماره بروزترین بانک اطلاعاتی کشور است که مربوط به امسال می‌باشد.

ارسال پیامک به بانک شماره
  • معرفی
  • امکانات مرتبط
  • پنل پیامک

معرفی این ویژگی

  • بانک شماره موبایل استان و شهر

یکی از بانک‌های شماره موبایل سامانه ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر است. این بانک شماره بر اساس استان‌های کشور و شهرهای آن‌ها دسته‌بندی شده است و بهترین گزینه برای افرادی است که می‌خواهند به کل یک استان یا شهر پیامک تبلیغاتی ارسال کنند.

  • بانک شماره موبایل شهر و کدپستی

یکی دیگر از بانک‌های شماره موبایل پرکاربرد سامانه همین ارسال پیامک به تفکیک شهر و کدپستی می‌باشد. در این بانک شماره، شهرهای کل کشور بر اساس کدپستی تفکیک شده‌اند. به‌طور مثال ممکن است حوزه فعالیت کسب‌وکار شما فقط در یک منطقه از یک شهر باشد و طبیعتا نیازی ندارید که به کل آن شهر پیامک ارسال کنید. با زبان ساده‌تر با چنین بانک شماره‌ای می‌توانید به‌جای ارسال پیامک به کل شهر تهران، فقط به برخی از منطق آن مانند قیطریه ارسال پیامک داشته باشید. در این وضعیت بانک شماره موبایل شهر و کدپستی می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

  • بانک شماره موبایل اصناف استانی

برای هدفمندترشدن هرچه بیشتر تبلیغات شما این بانک اطلاعاتی هم اضافه شده است. این بانک شماره صاحبان مشاغل را به تفکیک هر استان دسته‌بندی کرده است. به‌طور مثال شما می‌توانید پیامک خود را فقط به پزشکان استان تهران ارسال کنید. دسته‌بندی‌های کاملی هم برای این بانک شماره ارائه شده است که به‌طور مثال می‌توان به مدیران، فعالان حوزه املاک، فعالان حوزه خرید و فروش خودرو، پزشکان و… اشاره کرد.

  • بانک شماره موبایل اصناف کشوری

اگر محدوده فعالیت کسب و کار شما وسیع‌تر است و جامعه هدف شما شامل صاحبان مشاغل کل کشور می‌باشد، ارسال به بانک شماره موبایل صاحبان مشاغل کشور کشور می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. این بانک شماره بسیار کامل است و تفکیک آن بر اساس اصناف کل کشور می‌باشد. به زبان ساده‌تر با این بانک اطلاعاتی می‌توانید به صاحبین کسب‌وکارهای کل کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

  • بانک شماره ایرانسل و همراه اول

ارسال پیامک تبلیغاتی به این دو اپراتور در دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای قرار گرفته است تا بهترین بازدهی را از ارسال یک پیامک تبلیغاتی دریافت کنید. به‌صورت کلی بانک شماره موبایل اپراتور همراه اول کامل‌تر و گسترده‌تر از بانک شماره موبایل اپراتور ایرانسل می‌باشد اما دسترسی به هر دو بانک در SMS.ir امکانپذیر است.

چگونه برای این بانک شماره موبایل‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

در اولین اقدام در سایت SMS.ir یک ثبت‌نام انجام دهید. بعد از تکمیل اطلاعات این بانک شماره به‌صورت رایگان در منوی ارسال پیامک > ارسال به بانک شماره، در دسترس شما می‌باشد. حالا طی چند مرحله می‌توانید با نوشتن متن پیامک خود و انتخاب بانک شماره مدنظر، ظرف 5 دقیقه پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

قیمت پنل‌های پیامکی

مجموعه‌ای از امکانات و خدمات متنوع با قیمت‌هایی مقرون‌به‌صرفه

اس ام اس مارکتینگ را با طرح همیشه رایگان ما شروع کنید

بدون هیچ هزینه اولیه‌ای ثبت‌نام کنید، یک خط پیامکی رایگان دریافت کنید و اولین پیامک خود را ارسال کنید...

+98
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان