لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
personalNumber

شماره اختصاصی ۹۰۰۰

crayon-faq

ویژگی های خطوط پیامکی 9000

اپراتور پیامکی که به تازگی به اپراتورهای ارسال پیامک کشور اضافه شده است، خط با پیش‌شماره ۹۰۰۰ است. این سرویس جدید توسط شرکت قدیمی ارائه دهنده خدمات اینترنت کشور شرکت آسیاتک اضافه شده است. اپراتور ۹۰۰۰ برخلاف اپراتورهای پیامکی ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰ و... تحت قرار داد مستقیم با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد که این مورد باعث شده است که از سایر سرویس دهندگان پیامکی متمایز شود. مهمترین ویژگی این اپراتور ارائه خطوط به صورت خدماتی است که به صورت پیشفرض به مشترکین بلک‌لیست امکان ارسال پیامک وجود دارد و برخلاف سایر اپراتورها افراد حقیقی هم امکان دریافت خط خدماتی را دارند. این ویژگی باعث شده است که فقط افرادی که ارسال پیامک خدماتی دارند (ارسال پیامک به صورت اطلاع‌رسانی) این خطوط را تهیه کنند، زیرا به هیچ عنوان پیامک تبلیغاتی از این خطوط نمی‌توان ارسال کرد.
خطوط 9000

قیمت خطوط هشت رقمی اپراتور پیامکی ۹۰۰۰ به شرح زیر است

  • به تمامی قیمت‌های اعلامی 10درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
  • توجه داشته باشید خطوط به صورت سالانه ارائه می‌شود و سال بعد هزینه‌ی تمدید دریافت می‌شود.
نوععادی (غیر رند)برنزینقره‌ایطلايیپلاتینیوم (رند)
قیمت۱,۹۰۰,۰۰۰ (تومان)۷,۰۰۰,۰۰۰ (تومان)۱۲,۰۰۰,۰۰۰ (تومان)۲۵,۰۰۰,۰۰۰ (تومان)۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (تومان)

مهمترین ویژگی خطوط ۹۰۰۰

مهمترین ویژگی این اپراتور ارائه خطوط به صورت خدماتی می باشد که به صورت پیشفرض به مشترکین بلک‌لیست امکان ارسال پیامک وجود دارد و برخلاف سایر اپراتورها افراد حقیقی هم امکان دریافت خط خدماتی را دارند. این ویژگی باعث شده است که فقط افرادی که ارسال پیامک خدماتی دارند(ارسال پیامک به صورت اطلاع‌رسانی) این خطوط را تهیه کنند چون به هیچ عنوان پیامک تبلیغاتی از این خطوط نمی‌توان ارسال کرد.

پنل نمایندگی sms.ir
پنل نمایندگی sms.ir

چگونه خط ۹۰۰۰ خود را فعال کنیم؟

برای فعال سازی خطوط اپراتور ۹۰۰۰ حتماً باید در سامانه جدید ایده‌پردازان ثبت‌نام انجام دهید، پس از تکمیل ثبت‌نام از طریق تیکت درخواست فعال‌سازی خط اپراتور۹۰۰۰ را اعلام نماید.از طریق تیکت به استعلام شما پاسخ داده می‌شود و در صورت موافقت فرم مربوط به خدمات سازی را تکمیل و ارسال کنید، توجه داشته باشید اپراتور۹۰۰۰ فقط خطوط با تعداد ارقام ۸ رقمی ارائه می‌دهد، به همین دلیل فعال سازی خط به صورت محدود انجام می‌شود.

چه افرادی امکان دریافت خطوط ۹۰۰۰ را دارند؟

تمام اشخاص حقوقی دارای روزنامه رسمی و کد اقتصادی امکان دریافت خطوط ۹۰۰۰ را دارند و همچنین افراد حقیقی با جواز کسب امکان دریافت و خرید خطوط خدماتی ۹۰۰۰ را دارند.

پنل نمایندگی sms.ir
پنل نمایندگی sms.ir

مراحل دریافت خطوط ۹۰۰۰


اپراتور ۹۰۰۰ کمک بزرگی به افرادی حقیقی و افرادی که برای خدمات سازی خط خود عجله. دارند کرده است و در سریعترین زمان خط خدماتی شما را تحویل میدهد.

مراحل دریافت خط ۹۰۰۰ به صورت خلاصه:
۱-ثبت نام در سامانه جدید ایده‌پردازان درصورتی که ثبت نام انجام نداده‌اید.
۲-درج تیکت و درخواست فعال سازی خط ۹۰۰۰( درصورتی که خطی مد نظر شماست اعلام نمایید در غیر این صورت بفرماید به صورت رندم انتخاب شود)
۳-بعد از مشخص شدن خط و انتخاب از سمت شما مبلغ خط را پرداخت و مراحل خدمات سازی خط را انجام دهید.
۴- دریافت خط ۹۰۰۰ به دو صورت حقوقی و حقیقی تفکیک شده است که مدارک هر گروه به صورت مجزا اعلام شده است

مدارک جهت دریافت خطوط ۹۰۰۰:

مدارک اشخاص حقوقی:
بعد از انتخاب و خرید خط فرم خدماتی سازی خطوط را تکمیل و در سربرگ شرکت قرار دهید همراه با فرم سفته به میزان ۵۰ میلیون تومان، مدارک شناسایی دارندگان حق امضا(کپی شناسنامه و کپی کارت ملی) و آگهی تاسیس یا روزنامه رسمی را ارسال نمایید.تمام اشخاص حقوقی دارای روزنامه رسمی و کد اقتصادی امکان دریافت خطوط ۹۰۰۰ را دارند.

فرم تعهدنامه خدماتی حقوقی
تصویر نمونه سفته تضمین

لطفا در تکمیل فرم موارد زیر را رعایت نمایید:
۱-تعهدنامه باید در سربرگ شرکت با امضا و مهر شرکت باشد. (حتما موارد به صورت تایپ شده باشد و دست نویس مورد پذیرش اپراتور نمی‌باشد)
۲-تمامی اطلاعات به صورت کامل نوشته شود.
۳-لطفا در بخش فرم بخش‌های مطابق این تعهد نامه شرکت (نام شرکت خود را وارد کنید) و مسئولیت آن تماماً بر عهده شرکت (نام شرکت خود را وارد کنید)
۴-کاربر باید بخش مهر و امضا مشترک نهایی را مهر و امضا نماید.
۵-آدرس سایت باید معتبر بوده و نام کامل شرکت مذبور و زمینه فعالیت مرتبط، در سایت معرفی شده، به راحتی قابل رویت باشد.
۶-آدرس ایمیل حتما باید سازمانی باشد.
۷-تلفن همراه نماینده، باید همراه اول و به نام ایشان باشد.
۸-جامعه هدف، به صورت کامل ذکر شود. در قسمت موضوع محتوای پیامک خدماتی، توضیحات در مورد کاربرد شماره به صورت شفاف و واضح با جزئیات اعلام گردد.
۹-نوع فعالیت شرکت به طور دقیق نوشته شود.

مدارک اشخاص حقیقی:
افراد حقیقی با جواز کسب امکان دریافت و خرید خطوط خدماتی ۹۰۰۰ را دارند. مدارک جهت دریافت خطوط ۹۰۰۰ افراد حقیقی کپی کارت ملی و شناسنامه مالک جواز، جواز کسب، تکمیل فرم خدماتی سازی خطوط و سفته به میزان ۵۰ میلیون تومان

فرم تعهدنامه خدماتی حقیقی
تصویر نمونه سفته تضمین

کپی کارت ملی و شناسنامه مالک جواز، جواز کسب، تکمیل فرم تعهدنامه و سفته به میزان ۵۰ میلیون تومان
لطفا فرم تعهدنامه خدماتی به صورت زیر تکمیل شود:
۱-تمامی اطلاعات به صورت کامل نوشته شود.
۲-کاربر باید بخش مهر و امضا مشترک نهایی را مهر و امضا نماید.
۳-آدرس سایت باید معتبر باشد.
۴-تلفن همراه نماینده، باید همراه اول و به نام ایشان باشد.
۵-جامعه هدف، به صورت کامل ذکر شود. در قسمت موضوع محتوای پیامک خدماتی، توضیحات در مورد کاربرد شماره به صورت شفاف و واضح با جزئیات اعلام گردد.

سوالات متداول

۱-اپراتور ۹۰۰۰ چه برتری نسبت به سایر اپراتورها دارد؟
ارائه خط خدماتی به اشخاص حقیقی و همچنین فعال سازی خط خدماتی در زمان کوتاه از جمله مزیت اپراتور ۹۰۰۰ است.
۲-آیا افراد حقیق هم امکان دریافت خط ۹۰۰۰ را دارند؟
بله افراد حقیقی با جواز کسب امکان دریافت خط خدماتی ۹۰۰۰ را دارند.
۳- مدت زمان فعالسازی خط ۹۰۰۰ چه میزان است
معمولا بعد از تکمیل مدارک ۴۸ ساعت کاری خط به سیستم اضافه می‌شود.

خطوط 1000

خطوط 1000

نحوه انتخاب شماره های 1000 کاملا آزاد می باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب شماره وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید شماره همراه خود را پس از سرشاخه 1000 قرارداده و در صورتی که این شماره قبلا و توسط شخص دیگری فعال نشده باشد آن را به عنوان شماره اختصاصی خود فعال نمایید.

خطوط 50002

خطوط 5000

در خطوط با پیش شماره 50002، همانند خطوط 1000، امکان انتخاب ادامه شماره به صورت اختیاری وجود دارد. ارسال بر اساس سن و جنسیت یکی از ویژگی های خاص و انحصاری اپراتورهای 5000 است. پایین بودن تعرفه های ارسال از این خطوط هم یکی از دلایل محبوبیت 50002 است.

خطوط 021

خطوط 021

حتی فکر کردن به اینکه ارسال پیامک از شماره تلفن محل کار انجام شود، روزی تنها یک رویا بود، اما با آمدن خطوط 021 پیامک، این رویا به واقعیت تبدیل شد. در پیامک فضای بیشتری برای توضیح خواهید داشت

خطوط 3000

خطوط 3000

از کم تلاطم ترین اپراتورهای ارسال پیامک است که به هیچ عنوان از سهم آن در بازار و تاثیرگذاری آن نمی توان چشم پوشی کرد. در انتخاب خطوط دلخواه، چندان دست شما باز نیست، انتخاب تنها 6 رقم از 14 رقم شماره، برای بسیاری از استفاده کنندگان چندان جذاب نیست. قابلیت رهگیری لحظه ای پیامک از ویژگی های این خطوط است.

crayon-faq

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

    مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳