ارسال پیامک از دکل

به‌صورت زنده به افرادی که در منطقه موردنظرتان هستند پیامک ارسال کنید

یکی از روش‌های بسیار تاثیرگذار تبلیغات پیامکی، ارسال پیامک از دکل های مخابراتی است. تمایز اصلی آن نسبت به سایر روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی در این‌است که پیامک شما به افرادی که در منطقه یا خیابان مدنظرتان حضور دارند ارسال می‌شود. البته این نوع ارسال در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل کمی متفاوت است که در ادامه با هر دو روش آشنا خواهیم شد:

ارسال پیامک از دکل
  • معرفی
  • امکانات مرتبط
  • پنل پیامک

معرفی این ویژگی

ارسال پیامک از دکل همراه اول یا LBS:

ارسال پیامک زنده به شماره های همراه اول LBS نام دارد. در این روش شما تعداد ارسال، مختصات جغرافیایی لوکیشن مدنظر، متن پیامک، شعاع مدنظر برای ارسال در لوکیشن و زمان ارسال پیامک را به اپراتور اعلام خواهید کرد. سپس اپراتور پیامک شما را به افرادی که در زمان مدنظرتان در آن لوکیشن حضور داشتند ارسال خواهد کرد.

این نوع ارسال مزایای فراوانی دارد و از تنها معایب آن می‌توان به عدم ارائه شماره‌ها و محدودیت در تعداد ارسال توسط اپراتور اشاره کرد. جزئیات کامل‌تر قوانین و روش ارسال پیامک LBS را در لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید:

ارسال پیامک LBS

 

ارسال پیامک از دکل ایرانسل یا BTS:

ارسال پیامک به شماره های ایرانسل BTS نام دارد. این اپراتور با یک تفاوت جزئی نسبت به همراه اول، پیامک شما را به‌صورت زنده در همان لحظه ارسال نخواهد کرد، بلکه پیامک به افرادی که طی 14 روز گذشته در لوکیشن مدنظر شما حضور داشته باشند ارسال خواهد شد. البته به همین علت هزینه ارسال پیامک BTS نسبت به LBS ارزان‌تر می‌باشد.

اپراتور ایرانسل هم در کنار مزایا و تاثیرگذاری فوق‌العاده در این روش ارسال، مانند اپراتور همراه اول محدودیت در تعداد درخواست ارسال پیامک گذاشته است و شماره‌های ارسال شده را به علت مسائل امنیتی ارائه نمی‌کند. جزئیات کامل‌تر قوانین و شیوه ثبت درخواست ارسال پیامک BTS را در لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید:

ارسال پیامک BTS

چگونه می‌توانیم پیامک‌های زنده LBS یا BTS ارسال کنیم؟

برای این مورد در ابتدا نیاز است یک ثبت‌نام رایگان در سایت SMS.ir انجام دهید. سپس می‌توانید فایل درخواست را از منوی ارسال پیامک > ارسال از دکل، دریافت و بعد از تکمیل در همان بخش آپلود نمائید. کارشناسان سامانه پیامک در سریعترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی می‌کنند و با شما در ارتباط خواهند بود.

 

قیمت پنل‌های پیامکی

مجموعه‌ای از امکانات و خدمات متنوع با قیمت‌هایی مقرون‌به‌صرفه

اس ام اس مارکتینگ را با طرح همیشه رایگان ما شروع کنید

بدون هیچ هزینه اولیه‌ای ثبت‌نام کنید، یک خط پیامکی رایگان دریافت کنید و اولین پیامک خود را ارسال کنید...

+98
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان