ارسال پیامک هوشمند

کاملا منحصربه‌فرد با نام و اطلاعات مخاطبین پیامک ارسال کنید

حتما شماهم دیده‌اید که در برخی از پیامک‌ها، اسم شما را نوشته‌اند و از اطلاعات‌تان به نوعی استفاده کرده‌اند که گویا این پیامک فقط برای شما ارسال شده است. دریافت چنین پیامک‌هایی باعث ایجاد حس خوب برای مخاطب می‌شود و تاثیرگذاری پیامک را تا چندین برابر بیشتر خواهد کرد. به ارسال این نوع‌ پیامک‌ها، پیامک هوشمند گفته می‌شود.

ارسال پیامک هوشمند
  • معرفی
  • امکانات مرتبط
  • پنل پیامک

معرفی این ویژگی

پیامک هوشمند پارامتریک

پیامک هوشمند انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها پیامک هوشمند پارامتریک است. در پیامک هوشمند پارامتریک، ساختار کلی متن یکسان است و فقط بخشی از متن متفاوت است. به‌طور مثال متن ثابت است و فقط نام افراد در ابتدای متن پیامک متفاوت می‌باشد. به‌چنین پیامک‌هایی، پیامک هوشمند پارامتریک گفته می‌شود.

پیامک هوشمند متناظر

نوع دیگر پیامک هوشمند، شیوه متناظر است. ممکن است بخواهید پیامک‌های کاملا مختلفی را به افرادی متفاوت ارسال کنید. همچنین زمان برای شما اهمیت زیادی دارد و وقت این را ندارید که یکی یکی پیامک هر فرد را بفرستید. در چنین حالتی پیامک هوشمند متناظر به کمک شما خواهد آمد. در واقع در یک فایل اکسل، در ستون روبروی هر شماره همراه می‌توانید متن متناسب با آن فرد را بنویسید. بعد از آپلود فایل در سامانه پیامک، به‌صورت هوشمند متن هر فرد به خودش پیامک خواهد شد.

چگونه پیامک هوشمند ارسال کنیم؟

برای این مورد در ابتدا نیاز است در سامانه پیامک SMS.ir ثبت‌نام کنید. بعد از تکمیل ثبت‌نام، از منوی ارسال پیامک > ارسال هوشمند، به‌راحتی طی چند مرحله و ظرف نهایت 5 دقیقه می‌توانید پیامک هوشمند خود را ارسال و به دست مخاطبین‌تان برسانید.

قیمت پنل‌های پیامکی

مجموعه‌ای از امکانات و خدمات متنوع با قیمت‌هایی مقرون‌به‌صرفه

اس ام اس مارکتینگ را با طرح همیشه رایگان ما شروع کنید

بدون هیچ هزینه اولیه‌ای ثبت‌نام کنید، یک خط پیامکی رایگان دریافت کنید و اولین پیامک خود را ارسال کنید...

+98
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان