کاربرد پنل پیامک در آرایشگاه

کاربر پنل پیامک در آرایشگاه :

درعصر تکنولوژی همه مشاغل روز به روز درحال پیشرفت و به روز شدن  هستند. و تبلیغات اینترنتی و یا از طریق اینترنت وارد این مشاغل شده است از جمله مشاغلی که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت می توان به آرایشگاه ها اشاره کرد..

اگر شما صاحب یک آرایشگاه زنانه یا مردانه هستید و در روزهای خاصی مشتری ندارید و یا قصد دارید مشتریان شما از امکانات فوق العاده آرایشگاه شما بهره مند گردند میتوانید از طریق ارسال اس ام اس خدمات خورد را معرفی نمایید.

بازاریابی پیامکی برای آرایشگاه های زیبایی به روش های متفاوتی انجام میگیرد. شما به عنوان مسئول آرایشگاه میتوانید وقت دهی، خدمات جدید، کوپن تخفیف روزانه یا ماهیانه ، فروش لوازم آرایش و بهداشتی، ارائه خدمات بهداشتی و پوست را از طریق ارسال پیامک به مشتریان اعلام نمائید.

با ارسال یک پیامک می توانید افراد نزدیک محل کار خود را با خدمات آشنا نمایید .

باارسال متن از طریق نقشه گوگل یا شهر و کدپستی به محدوده مورد نظر میتوانید برای یک روز کاری خود یا حتی روزهای بعد جذب مشتری نمایید.یا به عنوان مثال با دریافت اطلاعان از مشتریان مثلا تاریخ تولد و یا سالگرد ازدواج اولا اطلاعات مشتریان را در دفترچه تلفن می توانید ثبت نمایید ثانیا می توان روز تولد یا سالگرد ازدواج را به آنها تبریک بگوید و در آن روز برای آنها تخفیف ویژه ایی در نظر بگیرید تا مشتریان بیشتر به سمت شما جذب شوند.

راه های دیگری که توسط ارسال اس ام اس می توانید جذب مشتری نمایید :

  • 1-یادآوری قرار ملاقات: شما با این روش جهت یادآوری به مشتری خود کمک می کنید. تا ساعت قرار با آرایشگاه را فراموش نکند. حتی میتوانید برای مشتریان دائم خود پیامک های زمانبندی
  • 2-انواع کوپن تخفیف: یکی از راههای جذب مشتری ارائه کوپن تخفیف به مشتریان دائم میباشد.
  • 3-اطلاع رسانی از طریق پیامک برای معرفی محصولات و یا خدمات جدید سالن شما
  • 4-دریافت پیامک از مشتریان جهت نظر سنجی در مورد خدمات و یا پرسنلی که امور این مشتری را انجام داده است می توانید از این طریق گزارش مناسبی از مشتریان دریافت کنید .