چگونه می توان به مشتریان بلک لیست پیامک ارسال نمود ؟

از مشکلات عمده کاربران برای ارسال پیامک می توان عدم ارسال به شماره های بلک لیست ( کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند ) اشاره نمود .

بلک لیست ها در طول 2-3 سال اخیر روند رشد سریعی داشته اند و در حال حاضر به صورت تقریبی نیمی از شماره های فعال ، دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند .

کاربران حقیقی که می خواهند برای مشتریانشان پیامک خدماتی ارسال نمایند می توانند از ماژول باشگاه مشتریان یا همان پیامک سفید استفاده نمایند و دیگر نگران شماره های بلک لیست نباشند .

منظور از کاربران حقیقی مجموعه ها و افرادی می باشند که فاقد کد اقتصادی ، شناسه ملی و شماره ثبت هستند .

در نظر داشته باشید جهت استفاده از این ماژول الزما می بایست شماره مخاطبانتان را داشته باشید و مخاطب شما با اراده خودش شماره را در اختیارتان قرار داده باشد .

در صورتی که مخاطبتان از دریافت پیامک شما ناراضی باشد می تواند به اپراتور شکایت کرده و از طریق مراجع قضایی پیگیری نماید .

پس حتما توجه داشته باشید که برای ارسال به لیست سیاه با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان فقط شماره مشتریان خود را وارد نمایید .

ماژول پیامک سفید توسط تیم ایده پردازان برنامه نویسی شده است و کاملا به صورت قانونی فعالیت می نماید .

این ماژول تنها راه ارسال به شماره های بلک لیست برای افراد حقیقی می باشد و با استفاده از آن می توانند نیاز خود را برطرف نمایند .

هزینه راه اندازی پیامک سفید هم اکنون 99000 تومان می باشد و این هزینه به صورت سالیانه اخذ می گردد .

با فعال سازی ماژول باشگاه مشتریان ، سایت sms.ir تعداد 2000 پیامک هدیه به شما اختصاص می دهد .

افراد حقیقی که بخواهند از طریق وب سایت خودشان ارسال پیامک را انجام دهند و مخاطبان بلک لیستشان نیز پیامکشان را دریافت نمایند می توانند با استفاده از وب سرویس این ماژول ارسال پیامک را انجام دهند .

زمانی که شما شماره مخاطبین خود را وارد باشگاه مشتریانتان می نمایید پس از گذشت دو ساعت از وارد نمودن مخاطب می توانید ارسال پیامک خود را انجام دهید .

شایان ذکر می باشد در صورتی که از وب سرویس باشگاه مشتریان استفاده نمایید نیازی به گذشت 2 ساعت زمان نخواهید داشت و پیامک شما بلافاصله ارسال خواهد شد .

همچنین در پایان خدمت شما اعلام شود که تمامی ارسال های پیامک سفید با شماره 8 رقمی 30002189 انجام می گردد و پس از ارسال می توانید گزارش دلیوری دقیق را در پنلتان مشاهده نمایید .