دریافت گزارش ارسال برای تمام ارسال کنندگان پیام های کوتاه ضروری و مهم است حال ممکن است این ارسال پیام به یک شماره بوده باشد و یا اینکه به چندین شماره موبایل ارسال پیام تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی صورت گرفته باشد. بعد از ارسال پیامک ( تعداد آن اصلا مهم نیست ) تمام ارسال کنندگان منتظر بازخورد ارسال خود هستند و گاهی پیش می آید حتی شماره خودشان پیام را دریافت نکرده است. در چنین مواردی می بایست کاربران گرامی بتوانند به سرعت از وضعیت ارسال خود باخبر شوند و بدانند که ارسال هایشان در چه وضعیتی قرار دارد.

در سامانه ارسال پیامک انبوه شرکت ایده پردازان که با نام دامنه sms.ir شناخته می شود، امکان نمایش و ارائه گزارشات ارسال برای تمام کاربران قرار داده شده است. نکته مهم در ارائه گزارش این است که خط ارسال کننده پیام که اصطلاحا به آن خط اختصاصی گفته می شود دارای امکان ارائه گزارش ارسال ( دلیوری ) باشد.

امکان ارائه گزارش ارسال توسط تمام اپراتورهای خطوط اختصاصی انجام نمی شود و به همین دلیل مهم است که شما برای دریافت وضعیت ارسال پیام های خود حتما خطی  داشته باشید که داری امکان دلیوری باشد.

درصورتی که خط شما دارای این امکان است تنها در طی 1 دقیقه می توانید گزارش ارسال های خود را دریافت نمایید. زمان بگیرید :

  • وارد سامانه خود شوید.
  • از منو – گزارشات ارسال و دریافت را انتخاب نمایید.
  • متنی که ارسال نموده اید را پیدا و انتخاب نمایید.
  • با کلیک بر روی متن موردنظرتان گزینه هایی نمایش داده می شود. ” گیرندگان” را انتخاب نمایید.
  • با انتخاب این گزینه لیست تمام شماره موبایل هایی که به آن ها ارسال انجام داده اید را مشاهده می نمایید که روبه روی هریک وضعیت ارسال آن نوشته شده است.

به همین راحتی و در طی کمتر از 1 دقیقه شما گزارشات ارسال خود را خواهید داشت که اگر مایل باشید هم می توانید خروجی آن را در فرمت اکسل داشته باشید.