جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی  مناسب تمام افراد مشغول در هر کسب و کاری است که فعالیت های متفاوتی را انجام می دهند. شما در هر حرفه ای که مشغول باشید، لیستی از وظایف برای انجام و ارائه دارید که انجام ندادن آن می تواند برای شما بسیار بد باشد.

کوتاهی در کار به این معنی نیست که دلتان نخواهد کارتان را انجام دهید و منتظر عاقبت آن بشینید. اصلا منظورمان نیز این نیست که روزی 4 یا 5 ساعت را برای صحبت کردن با همکار خود صرف می کنید. ( البته اگر اینطور باشد احتمالا به زودی دیگر در آن کار نخواهید بود !! )  کوتاهی کار در این مقاله را به موضوعات ریزی اختصاص می دهیم که انجام آن ها شاید زمان زیادی نخواهد اما کوچک بودن و یا هدف نداشتن و یا حتی زمانبر بودنش باعث می شود تا شما از انجام آن در زمان حال منصرف شوید و به دنبال کار دیگری باشید که شاید در همان لحظه مهم نباشد.

برخی از کارها را می توان با استفاده از ابزارهای کاربردی انجام داد و از نتیجه کار انجام شده بقیه روند کاریتان را انجام دهید. جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی یکی از روش های پیشنهادی است.

جلوگیری از کوتاهی کار با استفاده از سامانه پیامکی :

دو مثال زیر نمونه های خوبی برای استفاده از پنل پیامکی در روند انجام کارها می باشد.

پیگیری نظر سنجی مشتریان :

ممکن است در بین انبوه کارهایتان از شما بخواند که نظر مشتریان را بابت محصول خریداری شده جویا شوید. علاوه بر زمان، حوصله و … شاید نتوانید به صورت مناسب با همه کاربران صحبت کنید. بهترین راه استفاده از سامانه پیامکی است. کافیست لیست شماره موبایل مشتریان را در فایل اکسل وارد کنید و برایشان پیامکی مبنی بر اعلام نظراتشان از محصول ارسال نمایید. می توانید از آن ها بخواهید نظرشان را به صورت گزینه ای  بد – خوب – عالی برایتان ارسال نمایید و با استفاده از ماژول نظر سنجی در پنل اس ام اس، نظرات را آنالیز نمایید.

یادآوری اقساط :

ارسال متن برای یادآوری اقساط و یا واریز مبالغ با استفاده  از ارسال پیام کوتاه می تواند گزینه مناسبی از ارسال موبایل به موبایل و یا تماس با موبایل مشتریان باشد. وجود گزارش ارسال، اعلام دقیق مبلغ و نحوه واریز در متن پیامک و …. باعث می شود تا سامانه پیامکی در بررسی گزینه های ارسال پیامک، انتخاب مناسب و عالی باشد.

البته وجود سامانه ارسال پیامک خدماتی، باعث می شود تا از ارسال متن یادآوری اقساط خود به تمام شماره ها اطمینان کامل داشته باشید.

دسته بندی کارها و سپردن آن ها به سامانه پیامکی باعث می شود تا روند انجام کارها ساده تر، با دقت تر و روتین باشد البته انتخاب سامانه مناسب نیز در انجام کارها و اطمینان از حسن انجامش نیز بسیار مهم و حیاتی است.