تنظیمات مالی نمایندگی برای تعیین قیمت امکانات نمایندگی،در نمایندگی های مستقل بخش پیام دهی به صورت rebranding تعریف شده است. این قسمت راهی برای جذب مشتری و کسب درآمد می باشد. نحوه بدست آوردن سود از طریق فعال سازی نمایندگی مستقل به اصول قیمت گذاری شما وابسته است.

هزینه گذاری برای هر آنچه در سامانه پیامک دارای هزینه می باشد مانند ماژول ها، خطوط، امکانات و بسته امکانات، پیامک و …. از طریق فرد نماینده در سامانه خودش و برای مشتریانش انجام می شود. مقاله پیشرو نحوه چگونگی ایجاد تنظیمات را آموزش خواهد داد :

تنظیمات مالی نمایندگی :

در بخش ادمین سامانه پیامک اگر بروی منوی تنظیمات مالی کلیک نمایید، بخش های زیر به شما نمایش داده می شود:

تعیین قیمت پیامک

در این بخش می توانید برای هر گروه کاربری که ایجاد نموده اید تعرفه ارسال پیامک و گروه های شارژ ایجاد نمایید. ( در مقالات بعدی نحوه ایجاد گروه و مدیریت آن خدمت شما آموزش داده خواهدشد )

ابتدا از قسمت ” گروه کاربری ” گروهتان را انتخاب نمایید. سپس با انتخاب دکمه ” افزودن “بخش تنظیمات برای شما باز خواهد شد.

در ابتدا گروه مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس برای بسته شارژ خود نام انتخاب نموده و در قسمت عنوان قرار دهید. می توانید نام هایی مانند تعرفه یک، تعرفه دو، …. و یا برنزی، نقره ای و یا طلایی انتخاب نمایید.

برای قسمت مبلغ پرداختی، پایه قسمت پرداخت را انتخاب نمایید. مثلا اگر می خواهید مشتریان شما کمتر از 50 هزار تومان شارژ نزنند این قیمت را به صورت ریال در این بخش وارد کنید. اگر هم محدودیتی برای پرداخت ندارید، اولین قیمت را 1 ریال بزنید.

هزینه هر پیامک نیز برای آن مبلغ پرداختی را به صورت ریال وارد نمایید.

تنظیمات مالی نمایندگی

سپس تنظیمات را فعال نموده و ثبت نمایید.

پس از ایجاد تعرفه پرداختی می بایست ضرایب ارسال را مشخص نمایید. بر روی هر رکورد کلیک نموده و ضرایب را انتخاب نمایید.

تنظیمات مالی نمایندگی

در صفحه ضرایب، برای هر اپراتور ضریب ارسال می بایست تنظیم شود. تمام ضرایب ارسال 1 می باشد. ضریب دریافت صفر و ضریب لاتین 2.4 می باشد. البته شما می توانید ضرایب را به صورت دلخواه خود ثبت نمایید.

تنظیمات مالی نمایندگی

تعیین قیمت خطوط

با استفاده ازین دسترسی می توانید بر روی قیمت پایه خطوط اختصاصی ارسال و دریافت که برایتان مشخص شده است، افزایش قیمت داشته باشید.

در ابتدا می بایست مشخص نمایید کدام اپراتور را می خواهید قیمت گذاری نمایید.

تنظیمات مالی نمایندگی

سپس تعداد ارقام خط را انتخاب می نمایید. با انتخاب گروه کاربری، می توانید مبلغ افزایش مورد نظرتان را برای آن خط وارد نمایید.

برای تمام ارقام می بایست شما همین روند را تکرار کنید و مبالغ را به صورت ریال وارد نمایید.

تنظیمات مالی نمایندگی

بقیه منوی های مربوط به قسمت تنظیمات مالی نمایندگی در مقاله بعدی خدمت شما آموزش داده خواهد شد.