بهترین جایگزین تلگرام بعد از فیلترینگ سوال برانگیزترین و پر دغدغه ترین سوال در زمان اعلام فیلترینگ در بین مخاطبین این شبکه اجتماعی بود.

در این شبکه اجتماعی بسیاری از افراد کسب و کار خودشان را شروع کردند و یا با تشکیل گروه های متعدد با همکاران و مشتریان خود در ارتباط بودند. اعلام فیلترینگ استفاده از این شبکه اجتماعی در بین مخاطبان ایجاد کننده سوالات متعددی بود که مهم ترین آن ها جایگزینی این رسانه با نوع دیگری از خدمات برای ارتباط با مشتریان بود.

بهترین جایگزین تلگرام بعد از فیلترینگ :

در بین پیشنهادات متعددی که به عنوان راه های استفاده مجدد از این رسانه و یا جایگزینی با دیگر رسانه ها مطرح می شود ارائه دهنده یک پیشنهاد هستیم.

سامانه پیامک سفید می تواند به عنوان بهترین جایگزین تلگرام بعد از فیلترینگ به حضور شما معرفی شود.

همان طور که اشاره شد تلگرام برای بسیاری از کسب و کارها در حکم گروه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان فعالیت داشت. در سامانه پیامک سفید می توانید به راحتی لیست شماره موبایل مخاطبین و گیرندگان خود را وارد نموده و برای اینکه آنان در اطلاع باشند که از طرف شما پیامک دریافت می کنند برایشان پیامک اطلاع رسانی ارسال خواهد شد. سپس می توانید پیام های خود در قالب ارتباط با مشتری را برایشان ارسال نمایید.

از طرفی در بسیاری از گروه ها اطلاع رسانی محصولات جدید و یا تخفیفات اطلاع رسانی می شد، به راحتی همین پیام ها را می توانید به مخاطبین خود ارسال نمایید.

شما محدودیتی در گروه بندی و یا تعداد ورود مخاطبین نخواهید داشت و می توانید تمام مخاطبین را در گروه های متفاوت و دلخواه خود وارد نمایید.

با توجه به خط خدماتی موجود در سامانه بی رقیب و انحصاری پیامک سفید، تمام شماره های مشتریان شما با رضایت خودشان پیام های اطلاع رسانی شما را دریافت خواهند نمود. البته خط 6 رقمی ای این سامانه نیز برای ارسال پیام های شما بسیار مناسب و با ارزش است.