ارسال پیامک به اصناف خاص (2)

در مقاله قبل پیرامون ماژول ارسال پیامک به اصناف خاص سامانه ارسال پیامک ایده پردازان توضیحاتی داده شد و در این مقاله نحوه ارسال پیامک به این بانک اطلاعاتی را شرح خواهیم داد .

پس از ورود به سایت SMS.IR  نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت مشخص شده تایپ نمایید تا وارد پنلتان شوید . ( در صورتی که ثبت نام نکرده اید می توانید از همان سایت sms.ir  ثبت نام خود را انجام دهید . )

برای ارسال به بانک اصناف خاص همانند ارسال به بانک های اطلاعاتی دیگر باید 4 مرحله را طی کنید که به شرح زیر می باشد :

مرحله اول ( متن پیامک ) : در کادر سفید این بخش متن مورد نظر برای ارسالتان را تایپ نمایید . در پایین کادر سفید به تعداد کاراکتر و تعداد پیامکتان توجه داشته باشید ، به میزانی که تعداد پیامک شما افزایش یابد هزینه ارسالتان بالا خواهد رفت . در سمت چپ کادر امکاناتی شامل ( راهنما – پیش نویس ها – افزودن پیش نویس – پیش نمایش ) وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمایید .

مرحله دوم ( گیرندگان ) : در این مرحله می توانید افراد گیرنده پیامکتان را انتخاب نمایید که ابتدا درکادر سمت چپ روی متن گزینه ( جهت انتخاب محدوده مورد نظر کلیک نمایید ) کلیک نمایید تا زیر منو این بانک به شما نمایش داده شود که شامل چه اصنافی می باشد ، سپس صنف مورد نظرتان را انتخاب نمایید و به کادر سمت راست بروید . در این قسمت می توانید تعداد و نحوه ارسالتان را مشخص نمایید . ( لازم به ذکر است که پر کردن سه فیلد از شماره ، تا شماره و شماره کادر سمت راست الزامی نمی باشد و این سه فیلد برای فیلتر کردن ارسالتان می باشد . )

مرحله سوم ( زمان ارسال ) : در این بخش توسط شما تعیین می شود که پیامک شما در زمان کنونی ارسال شود یا در زمان دیگری ارسالتان انجام شود . ( بهتر است قبل از آنکه ارسال پیامکتان را به صورت انبوه انجام دهید یک ارسال پیامک تست از ارسال ساده برای شماره موبایل خودتان انجام دهید تا از تاخیر نداشتن اپراتور شماره اختصاصیتان اطمینان حاصل نمایید و سپس ارسال خود را در زمان کنونی انجام دهید .)

مرحله چهارم ( ارسال ) : در مرحله پایانی کافیست شماره خط پیامکیتان را انتخاب کرده و روی گزینه انتخاب و ادامه کلیک نمایید ، پس از باز شدن پنجره تایید و چک کردن درستی اطلاعات ارسالتان آن را تایید کرده تا پیغام ، پیامک شما با موفقیت در صف ارسال قرار گرفت به شما نمایش داده شود . ( شایان ذکر می باشد پس از تایید ارسال نیازی به ماندن در پنلتان نمی باشد و بلافاصله می توانید از آن خارج شوید . )