ارسال فلش اس ام اس یا ارسال پیامک فلش

فلش اس ام اس یا ارسال پیامک فلش :

واژه فلش یا همان flash در زبان انگلیسی می باشد و ترجمه فارسی آن “یک آن” یا “بروز ناگهانی” یا “ناگهان شعله ور شدن” و … می باشد ، همانطور از اسم فلش اس ام اس پیداست ، این گونه پیامک ها ، پیامکهایی هستند که ناگهان دیده می شوند .

از مزایای ارسال پیامک فلش این است که پیامک شما به صورت ناگهانی بر روی گوشی گیرندگان نمایش داده می شود و نیازی نیست که گیرنده پیامک ، وارد بخش پیامک های دریافتی شود و پیامک را مشاهده نماید ، این نوع پیامک بسیار جذاب و جالب می باشد و زمانیکه شخص گوشی خود را مشاهده می کند ، یک پیغام باز شده روی گوشی گیزنده نمایش داده خواهد شد .

ارسال فلش اس ام اس ، این خاصیت را دارد که حتما پیامک شما توسط مخاطب خوانده خواهد شد و بسیار متفاوت با دیگران می باشد ، اما ارسال پیامک فلش ایرادی هم دارد و آن این است که پیامک شما بعد از آن خوانده شدن ، روی گوشی مخاطب ذخیره نمی شود ، یعنی دقیقا کلمه فلش معنی خود را نمایان می کند “بروز ناگهانی” به صورت ناگهانی نمایش داده می شود و بعد از آن از دیدرس خارج می شود ، البته در برخی از گوشی ها اگر گیرنده دکمه ذخیره یا save را بزند پیامک در اینباکس ذخیره می شود .

این نوع از ارسال پیامک برای بیشترین کاربرد را در این شرایط دارا می باشد :

1 – مخاطبان شما ، شما را می شناسند و نیازی نیست که پیامک شما در گوشی آنها ذخیره شود و شما فقط میخواهید مطلبی را به اطلاع آنها برسانید ، مثلا عیدفطر را تبریک بگویید .

2 – نمی خواهید پیامک در گوشی گیرنده ذخیره شود ، مثلا پیامک شما حاوی کد رمزی می باشد که به علت مسائل امنیتی نمی خواهید که این پیامک ، پس از مشاهده روی گوشی گیرنده ذخیره شود .

3 – شرایطی که شما تمایل دارید که با دیگران متفاوت جلوه دهید ، این نوع پیامک کمتر استفاده می شود ، پس با دیگران متفاوت می باشد .

4 – در شرایطی که شما تمایل دارید اس ام اس ارسالی حتما خوانده شود .

5 – پیامک شما حاوی اطلاعات کوتاه می باشد ، اگر پیامک شما طولانی باشد ، فلش اس ام اس ها کاربرد نخواهد داشت .

حتما یکبار فلش اس ام اس را با تارنمای پیامکی ایران sms.ir تست نمایید ، قطعا برای شما لذت بخش خواهد بود .

Profile Image

m.tehrani

m.tehrani

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • فرينا 1397/10/10 پاسخ

  سلام آيا مي توان فرستنده ي فلش اس ام اس را شناخت؟

 • SS 1397/09/15 پاسخ

  از کجا میشه ارسال کرد پیامک فلش؟ تو ابزار سات نیست

  • 1397/09/17 پاسخ

   سلام
   این سرویس در حال حاضر غیرفعال گردیده است.
   موفق باشید

 • Jeffrey 1396/10/06 پاسخ

  سلام از طرف 3030 یا ایرانسل برای من پیام فلش میاد هر جاش کلیک میکنم عضو میشه از حسابم پول کم میکنه کسی میدونه چطور میشه پیام فلش بلاک کرد بیشتر شبیه کلاهبرداری میمونه تا هواداری! 

  • 1396/10/11 پاسخ

   با سلام و روز به خیر
   بازدید کننده گرامی
   پیامکهای عنوان شده جزو پیامکهای تبلیغاتی محسوب نمی شوند و توسط شرکتهای اصلی ارسال می گردند. تنها راه پیگیری، تماس با شماره 700 از خطوط ایرانسل می باشد.
   امیدوارم که مشکل مزاحمتهای ایجاد شده برطرف شود.
   موفق و پیروز باشید

  • DradevilL 1400/02/09 پاسخ

   با شماره گیری #800* میتونید خدمات فعال را مشاهده و لغو کنید.

مشاهده نظرات
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان