نرم افزار هلو تحت وب سرویس امتیازی است که حسابداران و استفاده کنندگان از این نرم افزار حسابداری، جهت ارتباطات وب به دنبال آن هستند.

نرم افزار هلو یکی از نرم افزارهای محبوب و پر کاربر ارائه شده از طرف شرکت طرفه نگار می باشد و قابلیت اتصال به سامانه های پیامکی را از طریق لینک ارسال URL داراست.

تنظیمات در این نرم افزار پس از آخرین به روز رسانی تغییر یافته و مقاله پیش رو می تواند شما را در تنظیم نرم افزار هلو تحت وب سرویس یاری کند.

نرم افزار هلو تحت وب سرویس :

برای ایجاد درگاه ارسال پیامک ، وارد نرم افزار خود شده و از منوی تنظیمات مدیریتی، تنظیمات سرویس دهنده را انتخاب نمایید.

نرم افزار هلو تحت وب سرویس

در صفحه باز شده بر روی علامت + کلیک نمایید تا بتوانید درگاه ارسال پیامک sms.ir  را ایجاد نمایید. برای تنظیمات به صورت زیر عمل کنید :

درگاه : www.sms.ir

لینک ارسال : ?http://ip.sms.ir/SendMessage.ashx

نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه ارسال پیامک

رمز عبور : رمز عبور ورود به سامانه ارسال پیامک

فرستنده : خط اختصاصی سامانه ارسال پیام کوتاه خود ( از منوی تنظیمات، تمدید خطوط می توانید ببینید)

نرم افزار هلو تحت وب سرویس

پس از وارد نمودن اطلاعات، کامپوتر متصل به اینترنت را انتخاب کنید و تایید نمایید. تا همین قسمت اطلاعات اولیه کانفیگ به درستی وارد شده است . حال از همان تنظیمات مدیریتی بر روی تنظیمات پیشرفته کلیک نموده و اطلاعات Username را به عبارت user تغییر دهید.

مقدار password را به مقدار pass تغییر دهید .

عبارت مربوط به TO را به to  به روز رسانی کنید.

مقدار from می بایست کاملا تغییر کرده و lineNo شود.

در انتها message را به text تغییر دهید.

سپس اطلاعات را تایید و ثبت نمایید. تنظیمات به صورت کامل انجام شده است .

جهت ارسال پیام کوتاه از تنظیمات مدیریتی به قسمت تقویم کاری رفته و در صفحه باز شده در انتها گزینه ” ایجاد تقویم جدید” را انتخاب نمایید.

نرم افزار هلو تحت وب سرویس

می توانید بر روی ارسال تبلیغاتی کلیک نموده و با وارد نمودن شماره موبایل خود و انتخاب درگاه ارسال sms.ir  ارسال تست انجام دهید.

نرم افزار هلو تحت وب سرویس

گزارشات ارسال را می توانید از قسمت گزارشات نرم افزار هلو و یا منوی گزارشات ارسال و دریافت، پیام های ارسالی وب سرویسی سامانه پنل انبوه مشاهده نمایید.