wordpress

افزونه ها در وردپرس به معنای برنامه های جانبی کوچکی هستند که با اضافه کردن آنها به هسته اصلی، امکاناتی که به صورت مستقیم قابلیت استفاده نداشتند، در دسترس قرار خواهند گرفت.

بر اساس آمار گرفته شده، سیستم مدیریت محتوای WordPress پس از جوملا، دومین CMS فراگیر و در حال استفاده در دنیا می باشد که با توجه به سادگی و هسته قدرتمند این سیستم، در ایران نیز نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است.

از جمله افزونه های پرطرفداری که مدیران سایتها تمایل به استفاده از آن در سایت خود دارند، افزونه ارسال پیام کوتاه از وب است که با توجه به نحوه استفاده شما، کاربردهای مختلفی برای شما خواهد داشت.

با توجه به ایجاد ساختارهای اصلی برای اتصال پنل پیامک ایده پردازان به هرگونه سیستم مدیریت محتوا و برای راحتی کاربران محترم، تمامی افزونه های مورد نیاز به ترتیب کاربرد و محبوبیت توسط واحد فنی شرکت ایده پردازان الکترونیک نوشته و تولید خواهد شد. یکی از نخستین افزونه هایی که توسط تیم فنی ایده پردازان پیاده سازی و اجرا شده است و در حال حاضر در دسترس تمامی کاربران می باشد، افزونه وردپرس می باشد.

شما با مراجعه به بخش خدمات مشتریان سایت و گزینه افزونه ها در پنل خود اقدام به دریافت و استفاده از آن در سایت خود نمایید.

این افزونه با یک ساختار ساده، امکان ارسال پیامک را برای شما فراهم می نماید.

SMS WordPress Add-on

Profile Image

m.tehrani

m.tehrani

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • khanehpak 1397/10/27 پاسخ

    نظرم منم همینطوره کاش یکم توضیح بیشتری درموردش می دادی

  • سیدرضا 1396/04/20 پاسخ

    سلام افزونه ی خوبی هست ولی کارباهاش رو بلد نیستمامکانش هست نحوه ی عضو گیری خبرنامه رو از داخل سایت رو بهم بگید یا اگر کتاب و یا فایل آموزشی هست رو برایم ارسال کنید ممنونم

مشاهده نظرات
ورود / ثبت نام مشاوره رایگان