آموزش پایانی نرم افزار ammyy admin را با توضیحات باقی مانده از منوی ammyy و منوهای language  و  helpخدمت کاربران این نرم افزار ریموتینگ ارائه می شود. در طی چندین دانشنامه، نرم افزار ریموتینگ از راه دور ammyy admin به عنوان یکی از نرم افزار های پرکاربرد و پر مخاطب جایگزین team viewer معرفی شد. با توجه به اینکه این نرم افزار نیازی به نصب و راه اندازی نداشته و همان زمان فعال سازی می شود یکی از معروف ترین جایگزین های ریموت بر سیستم ها شناخته شد. با توجه به عدم آموزش خاص  و استفاده آسان از ammyy بر آن شدیم تا بقیه قسمت ها و منو های این نرم افزار را نیز معرفی کنیم تا در صورت لزوم بتواند مشگل گشای کار کاربران عزیز ایده پردازان باشد. در این دانشنامه آموزش ها به پایان رسیده و آموزش پایانی نرم افزار ammyy admin در ادامه و به تفکیک خدمت شما ارائه خواهد شد :

آموزش پایانی نرم افزار ammyy admin :

منوی ammyy

با کلیک بر روی منوی ammyy بخش service قابل مشاهده می باشد. توسط این منو می توانید خدمات نرم افزار ریموت را نصب ، حذف و یا فعال و غیر فعال نمایید. با انتخاب هریک از این گزینه ها سیستم شما می بایست یکبار ریست شود تا تنظیمات اعمال گردد. البته باید به این نکته توجه کرد که توقف و حذف تنها درحالتی فعال هستند که خدمات ammy فعال و یا نصب شده باشد.

آموزش پایانی نرم افزار ammyy admin

گزینه دیگر که در نرم افزار و در منوی ammyy دیده می شود راه بستن نرم افزار و یا همان خروج از آن است. با انتخاب گزینه exit از نرم افزار خارج خواهید شد.

منوی language

با استفاده از این منو می توانید زبان نرم افزار و زبان اخطارها و پاسخ های خود را تغییر دهید. با انتخاب بر روی زبان مورد نظر خود تمام نوشته ها به همان زبان ترجمه خواهند شد. در کنار زبان انتخاب شده علامت تیک قرار می گیرد تا متوجه نوع زبان مورد استفاده باشید. شاید بهتر است بدانید که در لیست زبان ها متاسفانه زبان فارسی جهت پشتیبانی مشاهده نمی شود.

آموزش پایانی نرم افزار ammyy admin

منوی help

در کنار تمام نرم افزارهای جایی برای منوی راهنما همواره وجود دارد. در نرم افزار ammyy هم می توانید با انتخاب منوی help از راهنمای موجود در سایت www.ammyyadmin.com استفاده نمایید.