لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
customersImage

قوانین پیامک سفید

crayon-faq
تبریک روز مادر

با تشکر از انتخاب شما امیدواریم با مطالعه قوانین که از طرف مراجع مربوطه وضع شده است، استفاده بهینه ای از سامانه داشته باشید.

 

توجه

–  افزودن مشتری به مخاطبین پیامک سفید محدودیت ۲۰۰۰ تایی در هر ساعت دارد.

–  به شماره های جدید ثبت شده تا سی دقیقه امکان ارسال پیامک وجود ندارد.

–  جهت افزایش رضایت دریافت کنندگان ارسال های بازه ساعت ۲۳ تا ۶ صبح انجام نمی شوند.

–  از سامانه پیامک سفید به هیچ عنوان امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد و فقط پیامک اطلاع رسانی به مشتریان و مخاطبین می توان ارسال کرد.

 

هدف از اجرای سامانه پیامک سفید رضایت ارسال کننده و دریافت کننده پیامک می باشد به صورتی که دریافت کنندگان پیامک از دریافت پیامک رضایت داشته باشند و هر زمان که لازم بدانند دریافت پیامک را قطع کنند و افرادی که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند از نهادهایی که احتیاج دارند پیامک دریافت کنند. در نظر داشته باشید نمی توانید متن تبلیغاتی از طریق این سامانه ارسال نمایید.

همچنین ارسال کنندگان پیامک بتوانند به مشتریان و مخاطبین خود ارسال هدفمند پیامک داشته باشند و بتوانند به افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و درخواست دارند از سازمان آنها پیامک دریافت کنند ارسال پیامک داشته باشند.

 

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه پیامک سفید به شرح ذیل می باشد :

۱- جهت اطمینان از صحت عملکرد سامانه پیامک سفید ، قبل از خرید نسخه های یکساله و … نسخه رایگان قابلیت فعالسازی کوتاه مدت و رایگان را دارد.

۲- در صورت تغییر قیمت از سوی نهاد های مرجع و اپراتور ها، هزینه ی ارسال پیامک های خریداری شده با قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

۳- بعد از عضو شدن هر مخاطب ( هم به صورت کلید واژه هم به صورت اضافه کردن در سامانه) پیامکی مبنی بر عضو شدن مخاطب و همچنین نحوه ی لغو به دریافت کننده پیامک ارسال می شود . متن ارسال بستگی به نام شرکت یا مجموعه شما بین دو الی سه پیامک می باشد و هزینه ارسال آن با شما می باشد.

۴- در صورتی که مخاطب کد درخواست لغو عضویت را پیامک نماید متنی مبنی بر لغو عضویت برای مخاطب پیامک می شود.

۵- در صورتی که مخاطب درخواست لغو عضویت را پیامک نماید فقط در صورتی عضو سیستم می شود که کلیدواژه ثبت نام را پیامک نماید و از داخل سیستم امکان اضافه کردن مجدد مخاطب وجود ندارد.

۶- در انتهای تمام متونی که به کاربران ارسال می کنید کلیدواژه لغو عضویت به دریافت کننده پیامک اعلام می شود تا کاربران دریافت کننده هر زمان از نحوه ی لغو عضویت اطلاع پیدا کنند . به عنوان مثال در انتهای متن شما متن زیر ارسال می شود . لغو عضویت:۱۲۱۲۱۲

۷- عدد لغو به صورت اتوماتیک در سیستم تعریف می شود و به صورت اتوماتیک در انتهای متن قرار می گیرد.

۸- خطوط پیامک سفید امکان مشاهده پیامک های دریافتی را ندارند.

۹- سامانه پیامک سفید از ساعت ۲۳ لغایت ۶ صبح قطع می باشد.

۱۰- پس از اضافه نمودن مخاطبان تا ۳۰ دقیقه امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی به آنها وجود ندارد.

۱۱- تنها باید مخاطبینی که شما را می شناسند در سامانه پیامک سفید اضافه نمایید و اضافه نمودن افراد ناشناس جدا خودداری فرمایید و در صورت مشاهده سامانه شما مسدود می گردد.

۱۲- شماره موبایلی که در هنگام ورود به سامانه پیامک سفید وارد می شود و کد فعالسازی به آن ارسال می گردد مسئولیت پنل را بر عهده دارد.

۱۳- ارسال هرگونه پیامک سیاسی یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و در صورت بروز تخلفات صاحب شماره موبایلی که در هنگام ورود وارد شده است ، به مراجع ذی صلاح قانونی معرفی میشود و عواقب بعدی بر عهده صاحب خط می باشد.

۱۴- تبعیت از قوانین جرایم رایانه ای اجباری بوده و مسئولیت عدم رعایت این قوانین برعهده صاحب پنل می باشد.

۱۵-سامانه پیامک سفید به مدت سه روز رایگان جهت تست برای شما عزیزان فعال می باشد بعد از اتمام مدت سه روز نیاز به تمدید سامانه و شارژ پیامکی می باشد.

 

۰/۵ (۰ نظر)
ثبت نام کنید
آخرین مقالات

مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳