لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

باشگاه مشتریان چیست ؟ (پيامك سفيد)

Quality Or Price

 

کاربر گرامی، سرویس زیر دیگر ارائه نمی‌شود! برای اطلاعات بیشتر و راه‌های جایگزین، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

نکته : با توجه به رونمایی سامانه پیامک سفید در اسفند ماه ۱۳۹۶ که نسخه جدیدی از باشگاه مشتریان می باشد ،‌ علاوه بر روش زیر می توانید پیامک سفید به سادگی چند کلیک ساده فعال نمایید .

جهت فعالسازی پیامک سفید اینجا را کلیک نمایید .

 

باشگاه مشتریان چیست ؟

باشگاه مشتریان سایت sms.ir  یکی از برترین و متمایز ترین امکان ارسال پیامک را به کاربرانش ارائه می دهد .

با استفاده از این ماژول می توانید به شماره های بلک لیست مخابرات ارسال پیامک انجام دهید . شماره های بلک لیست خطوطی هستند که دریافت پیامک تبلیغاتی توسط خود فرد مسدود شده است و پیامک خدماتی دریافت می کند همانند پیامک بانک ، بیمه و …

برای خدماتی کردن شماره اختصاصی دو روش وجود دارد :

راه اول : با استفاده از تعهد نامه شماره اختصاصی خود را خدماتی نمایید برای انجام این امر بایستی به صورت حقوقی اقدام نمایید یعنی دارا بودن کد اقتصادی ، شناسه ملی و شماره ثبت الزامی می باشد . اپراتور های پیامکی در صورتی که تعهد نامه شما را به علت نقص یا داشتن شرایط لازم از ما نپذیرند شماره شما خدماتی نخواهد شد .

راه دوم : با استفاده از ماژول باشگاه مشتریان به مخاطبانتان ارسال پیامک انجام دهید . این ماژول برنامه نویسی و ایده شرکت ایده پردازان بوده و تا کنون شرکت دیگری این امکان را ارائه نداده است .

نکاتی در مورد ماژول باشگاه مشتریان :

شماره ۱ : استفاده از ماژول باشگاه مشتریان برای افرادحقیقی یا حقوقی امکان پذیر می باشد و با این روش تمامی افراد می توانند برای مخاطبان و مشتریان خود sms ارسال نمایند .

شماره ۲ : هزینه فعالسازی این ماژول ۴۸۰۰۰ تومان به صورت سالانه است .

شماره ۳ : خط خدماتی باشگاه مشتریان دریافت نداشته و تنها ارسال پیامک انجام می شود .

شماره ۴ : نکته حائز اهمیت این است که محتوای پیامک شما بایستی فقط خدماتی باشد و به افرادی ارسال پیامک انجام دهید که شما را بشناسند و تمایل به دریافت پیامک از شما را داشته باشند .

شماره ۵ : مسولیت ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از این ماژول بر عهده شخص صاحب پنل می باشد .

تفاوت عمده باشگاه مشتریان با خدماتی کردن شماره توسط تعهد نامه این است در باشگاه مشتریان از مخاطب جهت ارسال پیامک اجازه گرفته می شود و در صورتی که کاربر پیامک را لغو نکند می توان ارسال پیامک انجام داد ، ولی در خدماتی کردن شماره با استفاده از تعهد نامه ارسال پیامک به صورت ساده انجام شده و اجازه ای از مخاطب گرفته نمی شود .

با توجه به موارد ذکر شده می توانید از این ماژول در پنل ایده پردازان استفاده نمایید . در صورتی که پنل دریافت نکرده اید در سایت sms.ir  ثبت نام نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x