لوگوی sms.ir
ورود / ثبت نام
لوگوی sms.ir
archivbe-posts

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل

crayon-faq

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل

برای سهولت استفاده و بهبود کیفیت خدمات شرکت ایده پردازان ماژول های متفاوتی را ارائه داده است که کار با پنل های کاربری برای کاربران راحت تر و کاربردی تر باشد .

انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل یکی از نیازهای برخی از کاربران سامانه ارسال پیامک می باشد و تمایل دارند پیامک های دریافتی پنلشان علاوه بر داخل پنل به ایمیلشان نیز ارسال گردد .

این امکان باعث می شود کاربرانی که روزانه به اطلاع رسانی پیامک های دریافتی نیاز دارند ، بدون آنکه بخواهند به پنلشان مراجعه نمایند بتوانند پیامک های خود را مشاهده کنند و تنها ایمیل خودشان را مرتبا چک نمایند .

زمانی که فردی پیامکی را به شماره اختصاصی پنل شما ارسال می نماید ابتدا در پنل به شما نمایش داده می شود و پس از لحظاتی به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

در ماژول انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل شما می توانید تعیین نمایید که تنها پیامک های دریافتی که یک متن خاص یا عدد خاصی را شامل می شوند منتقل شوند .

همچنین می توانید مشخص نمایید که تمامی پیامک های دریافتی شما به ایملتان ارسال گردد .

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل سادگی آن می باشد که هر فرد با هر سطح دانشی می تواند تنظیمات را انجام دهد .

هزینه فعال سازی ماژول نامبرده همانند دیگر ماژول های سامانه ۸۵۰ پیامک می باشد .

هرچه شارژ حساب شما بیشتر باشد تعرفه ارسال هر پیامک ارزان تر محاسبه خواهد شد و میزان شارژ با تعرفه شما رابطه معکوس دارد .

در ماژول انتقال پیامک های دریافتی به ایمیل می توانید چند مورد متفاوت تعیین نمایید .

به طور مثال چند ایمیل متفاوت به ماژول اعلام نمایید تا دریافتی های شما را به ایمیل های متفاوت ارسال نماید .

اگر شما نیز به این امکان نیاز دارید می توانید در سایت sms.ir   ثبت نام انجام دهید .

پنل های کاربری سامانه ارسال پیامک ایده پردازان به صورت رایگان ارائه می شود و هزینه ای بابت تمدید نیز از کاربران دریافت نخواهد شد .

اگر پنل کاربری دریافت نموده اید می توانید از منوی انتقال پیامک های دریافتی زیر منو انتقال دریافتی ها به ایمیل را انتخاب نمایید .

شایان ذکر می باشد قبل از خرید ماژول امکان استفاده به صورت آزمایشی به مدت ۲۴ ساعت برای تمامی کاربران قرار داده شده است و در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمایید و سپس اقدامات لازم جهت خرید را انجام دهید .

 

 

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان ۰۲۱۲۸۵۳
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x