لوگوی sms.ir

SMS.IR در سالی که گذشت

Saticfaction By SMS

سال نو که می شود تمام اشخاص حقیقی و حقوقی به دنبال کسب و کار و رونق بخشیدن به کارهای خود هستند. جزئیات یک سال کاری مرور می شود و تمام راهکارهایی که مفید بوده اند دوباره در روند کاری قرار می گیرند و شیوه های کم بازده و بدون بازده از رده کاری خارج می شوند. نظم و روند جدید و تصمیماتی که بر اساس تجارب سال های گذشته گرفته شده است راه جدید کاری را در سال نو مشخص می کند.

شرکت ایده پردازان نیز برای تحقق شعارهای خود و تعهد به خدمت رسانی گذشته را برای رسیده به هدفی بهتر و والاتر به بحث و تبادل نظر می کشاند.

در سالی که گذشت رونمایی از ظاهر جدید و قوی سامانه جامع ارسال پیامک، به روز رسانی ارسال پیامک هوشمند و زماندار، برطرف کردن مشکل ارسال پیامک به شماره های مسدود ( شماره های بلک لیست )  با ارائه ماژول باشگاه مشتریان، تغییر روند خدماتی سازی خطوط اختصاصی، ارائه متدها و نمونه کدهای وب سرویس جدید، ارائه ماژول های به روز و همگام با CMSهای به روز و پرمخاطب دنیا، ارائه لینک های ارسال باشگاه مشتریان، ایجاد امکان کسب درامد به شیوه جدید برای کاربران گرامی، امکان نمایش پروفایل و اطلاعات کاربری، قراردهی قسمت آواتار برای کاربران عزیز، تغییرات سایت و …. بخشی از پیشرفت های  شرکت ایده پردازن در بخش پیام دهی خود با دامنه SMS.IR بوده است .

مسلما در این بین شرایط و روالی بوده است که موجبات ناراحتی برخی کاربران را در پی داشته و ما را برای این ناراحتی آزرده کرده باشد. ما تمام تلاش خود را برای رضایت کاربران خواهیم داشت و صمیمانه اگر ناراحتی در پیش بوده است از حضور کاربرانمان عذرخواهی می کنیم.

سامانه ارسال پیامک نیز با تمام سراشیبی ها و سربلندی ها، روند تازه ای را در سال نو پیش رو خواهد شد. شیوه های جدید در سال جدید مرهون تمام تجربیات کاری سامانه ارسال پیام کوتاه در سالهای گذشته است و در این بین نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران همیشه همراه شرکت ایده پردازان؛ نیز یاری کننده راه کارها و شیوه های جدید خدمت رسانی است.

اگر تغییری رو به جلو وجود نداشته باشد نمی توان پیشرفت کرد و مسلما تغییرات همراه خود چالش های مخصوص به خود را خواهند داشت. هر تغییر ظاهری در سامانه ممکن است برای مدت کوتاهی احساس سردرگمی را به دنبال داشته باشد و یا اضافه شدن هر امکان و خدمت جدید در سامانه مسلما طرفداران و منتقدان خود را خواهد داشت.

تمام این نظرات مختلف و شیوه خدمات رسانی موجب خواهد شد تا شما کاربران گرامی بالاترین دسترسی ها و امکانات مورد درخواستتان را در سامانه داشته باشید.

 به روز رسانی سامانه و ارائه خدمات جدید نشانی از احترام ما به اعتماد و انتخاب شماست.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x