لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

تبلیغات پیامکی

Advertising

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی ؟ مفید یا مخرب ؟

برای خیلی از افراد حتی خود شما ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا اس ام اس تبلیغاتی یا تبلیغات پیامکی ، مفید هست یا تبلیغ منفی است ؟

در پاسخ به سوال شما باید در رابطه با سامانه پیامک ، مزایای آن ، معایب آن و … توضیحاتی ارائه دهیم ، شما با صرف چند دقیقه زمان می توانید به پاسخ سوال خود درباره اس ام اس تبلیغاتی برسید .

تبلیغات پیامکی اگر به صورت هدفمند باشند بسیار مفید خواهند بود ، مثلا شما با سامانه پیام کوتاه ایده پردازان به محدوده خاص ، منطقه خاص یا شغل خاص یا حتی به سن و جنسیت خاص ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید ، البته این مورد به شغل یا حرفه یا جایی که برای آن پیامک ارسال می کنید هم مرتبط می باشد ، مثلا اگر شما یک هیئت یا فروشگاه روسری فروشی هستید بهتر هست که به محدوده خاص ارسال پیامک انجام دهید ، اما اگر شما یک پخش کننده لوازم ساختمانی هستید ، با ارسال به محدوده شرکت خود جواب نخواهید گرفت و باید به صنف خاص ارسال کنید و اگر میخواهید مهدکودک خود را با پیامک تبلیغ کنید باید به سنین پدران یا مادران جوان ارسال پیامک داشته باشید ، مثلا ۳۰ تا ۳۷ سال و …

نوع دیگری از ارسال اس ام اس وجود دارد که فوق العاده پر کاربرد است و آن هم جمع آوری شماره موبایل های مشتریانتان می باشد، حتما این موضوع را می دانید که جذب یک مشتری جدید ۵ برابر بیشتر از حفظ مشتریان قدیمی هزینه برمیدارد ، پس از همین الان شماره موبایل مشتریان خود را جمع آوری کنید و در یک فایل اکسل یا ورد وارد نمایید و با ایمپورت فایل اکسل یا کپی کردن شماره ها داخل سامانه پیام کوتاه ایده پردازان به آنها پیامک ارسال کنید ، این پیامک می تواند حاوی یک پیام ادبی ، یک تشکر از خرید ، یک پیشنهاد خرید عالی و یا یادآوری مراسم باشد .

تبلیغات اس ام اسی بسیار ارزان قیمت و در مقایسه با سایر تبلیغات کاربردی تر می باشد ، اما به شرطی که شما هدفمند تبلیغات کنید ، ارسال غیرهدفمند فقط برای تعداد بالا (مثلا ارسال به کل شهر) برای برند سازی مفید واقع نخواهد شد .

تا به حال فکر کرده اید که چرا بعضی اشخاص از تراکت ها جواب می گیرند و بعضی ها می گویند که هیچ بازخوردی نداشت ؟! علت این است که اشخاصی که این نوع تبلیغات را هدفمند انجام داده اند ، کاغذهایشان دور ریخته نشده است و افرادی که فقط قصد پخش کردن این برگه های تبلیغاتی را داشته اند کاغذهایشان دور ریخته شده اند و نتیجه نگرفته اند . در هر صورت هر نوع تبلیغات باید طبق اصول و هدفمند انجام شود تا مفید واقع شده و بازخورد مناسب را داشته باشد.

امیدواریم که توانسته باشیم ، شما را برای ارسال پیامک تبلیغاتی با بازخورد عالی راهنمایی کرده باشیم .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x