لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

یاد آوری امور با استفاده از ارسال اس ام اس

یاد آوری امور با استفاده از ارسال اس ام اس

 

یاد آوری امور با استفاده از ارسال اس ام اس

با توجه به مشغله ی بالای ذهنی ، افراد ممکن است بعضی از امور مهم شخصی و یا شغلی مانند تولد نزدیکان ، موعد چک و یا بیمه ماشین را فراموش کنند .این فراموشی ممکن است تبعات بد  از قبیل بی اعتباری نزد همکاران یا حتی خانواده داشته باشد . یادآوری این امور با استفاده از تعدادی از ماژول های پنل اس ام اس شرکت ایده پردازان بسیار راحت و کاربردی می باشد به طوری که برای بعضی از این موارد فقط شما نیاز دارید یک بار تنظیمات را انجام دهید و دیگر نیازی به وارد شدن مجدد به سیستم نخواهید داشت . در زیر ماژول های کاربردی پیامک برای یاد آوری رویدادها را خدمت شما اعلام خواهیم کرد .

ماژول ارسال پیامک ساده :این ماژول علاوه  براینکه ارسال پیامک ساده و انبوه شما را انجام می دهد  به شما امکان می دهد به صورت زمان بندی شده پیام ارسال کنید ماژول ارسال پیامک ساده است در مرحله سوم این ماژول  از شما زمان ارسال را می خواهد شما می توانید رویداد های ماه جاری را تنظیم کنید و در زمان مقرر بدون اینکه احتیاج داشته باشید آنلاین باشید پیامک ارسال می شود این ماژول برای یاد آوری زمان چک به خودتان یا صادر کننده چک بسیار کاربردی می باشد .

دفترچه تلفن و تبریک رویداد یا تولد : این دو ماژول مکمل هم هستند  در زمان تعریف مخاطب یا مخاطبین در دفترچه تلفن چهار فیلد برای وارد کردن رویداد وجود دارد این رویداد ها می توانند تاریخ تولد ، عقد و ازدواج یا مثلا موعد بیمه باشد . پس از تعریف مخاطب یا مخاطبین در دفترچه تلفن و وارد کردن رویداد ها لطفا از منو ارسال و دریافت اتوماتیک ، ماژول تبریک رویداد ، رویداد مورد نظر را تنظیم کنید تا در زمان مقرر برای افراد دفترچه تلفن شما پیام تبریک یا یادآوری ارسال شود .ارسال پیامک تبریک تولد برای مشتریان حس بسیار خوبی ایجاد خواهد کرد و شرکت شما را به مشتریان یاد آوری می کند .

ماژول ارسال زماندار پیشرفته : ماژول ارسال زماندار پیشرفته چندین حسن نسبت به ارسال پیامک ساده دارد ، شما می توانید رویداد را برای ماه های آینده نیز تنظیم کنید و همچنین این امکان را به شما می دهد که ارسال پیامک را به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهانه انجام دهید . مثلا برای یاد آوری اقساط در هرماه می توانید برروی ماهانه تنظیم کنید تا در تاریخ مقرر پیامک شما ارسال شود . این ماژوب برای شرکت های بیمه هم بسیار پر کاربر است برای یاد آوری موعد تمدید بیمه شما می توانید تنظیم کنید ۱۰ روز ، ۵ روز و یک روز قبل از منقضی شدن بیمه به کاربر یاد آوری کند تا مشتری کارهای تمدید را انجام دهد .

ارسال هفتگی هم برای یاد آوری اموری که در یک روز مقرر در هفته باید انجام شود بسیار پرکاربر خواهد بود .

به اطلاع کاربرانی که احتیاج دارند این ارسال ها از طریق وب سرویس انجام شود می رساند که کد های ارسال زماندار در بخش خدمات مشتریان ، راهنمای وب سرویس قرار داده شده است که با استفاده از کدها ارسال زمان دار خود را تنظیم نمایید .

استفاده از وب سرویس در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان رایگان می باشد  همچنین ماژول ارسال پیامک ساده برای کاربران رایگان خواهد بود و دو ماژول زماندار پیشرفته و تبریک رویداد را با ۸۵۰ پیامک از فروشگاه سامانه می توانید خریداری نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x