لوگوی sms.ir

گزارشات پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان و VIP

گزارشات پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان و  VIP

یکی از تغییرات جدید سامانه پیامک انبوه شرکت ایده پردازان جهت مشاهده ی گزارشات پیامک های ارسالی ، تفکیک ارسال های باشگاه مشتریان و ارسال های  VIPاز گزارشات ارسالی دیگر سامانه پیامکی مانند ارسال پیامک ساده و یا بانک های شماره های پنل می باشد.

جهت مشاهده ی گزارشات این دو ماژول تنها کافیست از منوی سمت چپ بر روی گزارشات ارسال و دریافت کلیک نموده و بر حسب پیامک های ارسال شده تان به قسمت پیامک های ارسالی VIP و یا پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان رجوع نمایید.

پیامک های ارسالی VIP

پیامک های ارسالی از طریق دو ماژول ارسال متناظر  VIP و ارسال هوشمند  VIP در این قسمت قابل مشاهده می باشند. این ماژول ها همان ماژول های ارسال متناظر و هوشمند می باشند که ارسال هایی با بیش از ۱۰ هزار مخاطب را با سرعت بالاتری انجام می دهند.

در گزارش این ارسال ها امکان فیلتر مشاهده ی پیامک های ارسالی در یک بازه ی زمانی مانند ۲۷/۲ الی ۲۹/۲  و یا شماره ی فرستنده امکان پذیر می باشد.در صورتی که از هر دو ارسال  VIP استفاده می نمایید می توانید بر اساس نوع پیامک نیز ، ارسالی های هر ماژول را به صورت مجزا مشاهده نمایید.

با توجه به تصویر فوق با کلیک بر روی هر پیامک می توانید جزئیات پیامک ارسالیتان را نیز مشاهده نمایید.

  • در قسمت جزئیات شماره ها همراه با وضعیت ارسالیشان قابل مشاهده می باشد.
  • شما می توانید شماره ها را یر اساس وضعیت دلیوریشان جستجو نموده و یا وضعیت یک شماره را جستجو نموده و مشاهده نمایید.
  • کلیه گزارش ها را می توان به صورت فایل اکسل نیز دانلود و در سیستم خود ذخیره نمایید.
  • امکان حذف پیامک های ارسالی در قسمت گزارهای ارسالی میسر نمی باشد.

دقت نمایید تمامی گزارشات ارسالی در انتهای هر ماه آرشیو شده و برای مشاهده ی آنان می بایست از طریق منوی جستجو ، پیامک های مد نظرتان را در ماه انتخابیتان مشاهده نمایید.

پیامک های ارسالی باشگاه مشتریان

این ماژول امکان ارسال به خطوط بلک لیست را میسر می سازد . در گذشته گزارش های باشگاه مشتریان در پیامک ارسالی در کنار تمامی ارسال ها قابل مشاهده بود که به دلیل تفاوت این ارسال با سایر ارسال های سامانه پیامکی ، مشابه ارسال های  VIP به صورت مجزا در منوی گزارشات ارسال و دریافت قرار گرفت.

گزارشات ارسال های انجام شده با باشگاه مشتریان نیز مشابه سایر گزارشان همراه با جزئیات بوده و امکان دریافت خروجی اکسل میسر می باشد.

دقت نمایید تمامی گزارشاهای ارسالی و دریافتی در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان به صورت ماهانه آرشیو شده و جهت مشاهده ی پیامک های ماه های گذشته از طریق جستجو ، سال ، ماه و روزهای مدنظرتان را می بایست انتخاب نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x