لوگوی sms.ir

گزارشات دریافت پیامک

ExpensiveOrCheap

گزارشات دریافت پیامک

گزارشات دریافت پیامک نیز یکی از ویژگی های پنل پیامکی می باشد . سامانه ارسال پیامکی که دریافت پیامک داشته باشد کاربر و مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد .

دریافت پنل پیامکی به معنای ارسال پیامک از موبایل شما به شماره اختصاصی پنل می باشد ، به طور مثال شما با شماره ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ به شماره ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ ارسال پیامک انجام می دهید و این پیامک در پنل شما قابل مشاهده خواهد بود .

خطوط عمومی دریافت پیامک ندارند زیرا چند کاربر از آن استفاده می کنند و نمی توان دریافتی ها را به تفکیک به هر کاربر ارائه داد اما تمامی خطوط اختصاصی ( شماره اختصاصی که یک کاربر به تنهایی از آن استفاده می کند ) دریافت پیامک دارند .

سامانه ارسال پیامک ایده پردازان فقط خطوط اختصاصی ارائه می دهد . حتی شماره های هدیه که به هر کاربر یک شماره تعلق می گیرد نیز اختصاصی می باشد . فقط در ماژول باشگاه مشتریان شماره خدماتی عمومی قرار گرفته است که علت آن محدودیت شماره خدماتی می باشد و نمی توان برای هر کاربر یک خط خدماتی قرار داد ، تنها زمانی این امکان وجود دارد که کاربر خط اختصاصی خود را با ارسال تعهد نامه خدماتی نماید .

جهت مشاهده پیامهای دریافتی می توانید از منوهای سمت چپ پنلتان گزینه گزارشات ارسال و دریافت را انتخاب کنید و سپس روی زیر منو پیامک های دریافتی کلیک نمایید .

در پنجره باز شده تمامی اطلاعات پیام دریافتی شما اعم از متن پیامک ، خط فرستنده ، خط گیرنده ، پوشه و زمان دریافت نمایش داده می شود .

شایان ذکر می باشد که در بخش پیامک های دریافتی امکان گرفتن خروجی اکسل به صورت کلی و صفحه ای نیز وجود دارد ، همچنین می توانید بر اساس شماره موبایل ، متن پیامک ، شماره فرستنده و بازه زمانی پیامک دریافتی خود را جستجو نمایید .

با کلیک بر روی متن پیامک دریافت شده زیر منو هایی به شما نمایش داده می شود که برخی از کارهای روزمره را برای شما آسان می کند ، به طور مثال یکی از این زیر منو ها افزودن به دفترچه تلفن است که با کلیک بر روی آن می توانید شماره موبایل ارسال کننده پیام را به دفترچه تلفنتان اضافه نمایید .

تمامی اپراتور های پیامکی ( ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ،۰۲۱ ،۵۰۰۰۲ ) دریافت پیامک دارند و اگر پنلی دریافت پیامک نداشته باشد شرکت ارائه دهنده پنل این قابلیت را اضافه نکرده است .

در بین اپراتور های ذکر شده پیشنهاد می شود از شماره اختصاصی ۳۰۰۰ استفاده نمایید زیرا این اپراتور پورتال دارد و در زمان اختلال های احتمالی به سرعت قابل پیگیری می باشد .

دریافت پیامک برای صاحب پنل مشمول هزینه نمی باشد و فقط از شخص فرستنده طبق تعرفه عادی ارسال پیامک توسط مخابرات کسر می شود .

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x