لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

گروهبندی مخاطبین باشگاه مشتریان

گروهبندی مخاطبین باشگاه مشتریان

گروهبندی مخاطبین باشگاه مشتریان

در سامانه پیامک انبوه ایده پردازان امکان ارسال به خطوط بلک لیست توسط ماژول باشگاه مشتریان برای کاربران حقیقی و یا حقوقی امکان پذیر می باشد. شما با انتخاب یک خط خدماتی در این ماژول و پس از آن وارد نمودن نام شرکت و یا برندتان به همراه کلید  واژه های عضویت و عدم عضویت در مرحله نهایی می بایست شماره های مخاطبینتان را در دفترچه تلفن باشگاه مشتریان وارد نمایید تا از سامانه شما پیامک عضویت برای آنان ارسال گردد. پس از ارسال پیامک عضویت شما و عدم ارسال پیامک لغو عضویت توسط مخاطبین ، می توانید به تمامی مخاطبینتان پیامک ارسال نمایید.( آموزش ماژول باشگاه مشتریانفیلم آموزش ماژول باشگاه مشتریان )

از امکاناتی که در این ماژول برای وارد نمودن شماره مخاطبین فراهم شده است امکان گروهبندی مخاطبین می باشد. شما می توانید از طریق منوی مخاطبین باشگاه مشتریان و انتخاب گزینه ی مدیریت گروه مشتریان باشگاه ، گروه های مد نظرتان را ایجاد نمایید.

 

 

شما می توانید به تعداد دلخواهتان گروه ایجاد نمایید. دقت نمایید تنها امکان ویرایش نام گروه امکان پذیر بوده و امکان حذف گروه میسر نمی باشد. برای ویرایش نام گروه تنها کافیست در قسمت مدیریت گروه مشتریان باشگاه ، بر روی نام هر گروه کلیک نمایید تا گزینه ی ویرایش نمایش داده شود.

پس از ساخت گروه با وارد نمودن شماره ها به صورت فایل اکسل و یا تکی و پس از آن انتخاب گروه ، شماره های مخاطبین در گروه مد نظر شما ذخیره می گردد.

جهت تغییر گروه هر مخاطب نیز می توانید از قسمت مشاهده ی لیست مخاطبین ، مخاطب را انتخاب نموده و بروی شماره وی کلیک نمایید. گزینه ی ویرایش نمایش داده می شود. از طریق ویرایش می توانید نام گروه مخاطب را تغییر دهید.

نکته ) در صورت حذف مخاطب از لیست مخاطین باشگاه مشتریان یک پیامک با مضمون لغو عضویت و امکان عضویت مجدد با ارسال کلیدواژه ی ثبت نام به آنان ارسال می گردد.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x