لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کسب درآمد از پنل اس ام اس

مدیر یک دقیقه ای

 

کسب درآمد از پنل اس ام اس:

بیشتر جوانان که در دوره ی تحصیلی دانشگاه و سایر دوره های آموزشی هستند تمایل دارند علاوه بر تحصیل منبع در آمدی هم برای خود داشته باشند اما چون اکثر مشاغل اینترنتی و غیر اینترنتی احتیاج به حضور تمام وقت دارد پیدا کردن شغل را برای دانشجویان مشکل می کند در اکثر پنل های اس ام اس هم این مشکل وجود دارد چون اکثر ارائه دهندگان سامانه پیام کوتاه نمایندگی پیامک را به صورت مستقل ارائه می دهند و نماینده موظف است که به کاربران پشتیبانی پنل و فروش شارژ دهد که همین موضوع باعث می شود افراد به صورت تمام وقت مشغول پشتیبانی به کاربران باشند .سایت sms.ir  با توجه به سابقه ایی که در فروش پنل اس ام اس و سامانه نمایندگی داشته اقدام به طراحی نوع ایی نمایندگی کرد که هم  نمایندگان از فروش پیامک ، ماژول و شماره سود ببرند و هم نیاز نباشد به کاربران پشتیبانی دهند  این موارد از طریق ماژول همکاری در فروش پنل پیامک سایت sms.ir  انجام می شود اما سوالی که رخ می دهد این ماژول به چه صورت عمل می کند و از کجا متوجه می شود کدام کاربر توسط کدام نماینده معرفی شده است ؟

در این ماژول ابتدا از گزینه ی همکاری در فروش ، تنظیمات کلید واژه را انجام می دهید کلید واژه کلمه ایی است که کاربری که توسط نماینده بازاریابی شده است را به شماره ۳۰۰۰۷۷ ارسال می نمایید و مشخص می کند این کاربر توسط کدام نماینده معرفی شده است همچنین بعد از ارسال کلید واژه کاربر در سیستم ثبت نام می شود .بهتر است از لغات و یا اعداد کوتاه برای تعریف کلید واژه استفاده نمایید . سومین گزینه کاربران معرفی شده است که نمایش می دهد کدام افراد توسط شما در سیستم معرفی شده  اند مشاهده سودهای واریز شده  ، سودهای ناشی از فروش شماره ، ماژول و پیامک هر کاربر را به تفکیک نمایش می دهد در واقع شما می توانید مانیتور کنید که چه مقدار سود از فروش کاربران داشته اید . نحوه پرداخت سود ها ، هم به صورت پیامکی می تواند باشد هم به صورت مبلغ می توان واریز کرد برای تسویه به صورت نقدی حتما باید میزان واریزی شما بیشتر از ۱۰۰۰۰۰ریال باشد .

نحوه ی فعال سازی ماژول همکاری در فروش بدین صورت است که   ابتداد باید از طریق سایت sms.ir در سامانه پیام کوتاه ثبت نام نمایید سپس ماژول همکاری در فروش را تکمیل نمایید و می توانید کاربران ر ایجاد کنید . حسن این نوع نمایندگی در این است که نیاز به پرداخت هیچ هزینه ایی ندارید .

نمایندگانی که به صورت مستقل هم فعالیت می کنند می توانند از طریق این ماژول برای خود بازاریاب تعریف کنند و فروش پنل و شارژ خود را افزایش دهند .

نحوه ی محاسبه سود در شرکت ایده پردازان بدین صورت است بازاریابان از ۳۰ درصد سود فروش شماره و اس ام اس و ۵۰ درصد سود فروش ماژول کسب در آمد می کنند .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x