لوگوی sms.ir

کد معرف سامانه پیامک سفید و مزایای آن

کد معرف موجود در سامانه پیامک سفید امکانی شایسته در جهت معرفی امکانات پیامک سفید به دیگران و استفاده آن ها ازین سیستم می باشد. پیامک سفید سامانه اطلاع رسانی و ارسال پیامک به تمام مشتریان شماست.

می توان گفت تمام کسب وکارها نیاز به مشتری مداری دارند و پیامک سفید در تمام حرفه ها و بخش های زندگی قابل استفاده کارآمد است. اگر شما هم از استفاده کنندگان این سامانه باشید تفاوت مشتری مداری را با سامانه های تبلیغاتی و پیامک سفید کاملا احساس خواهید نمود. در راستای احترام به افرادی که از سامانه پیامک سفید استفاده می کنند و هم چنین کاربرانی که سامانه پیامک سفید را به دیگران معرفی می کنند در سیستم قابلیت ” کد معرف ” تعریف شده است.

کد معرف سامانه پیامک سفید و مزایای آن :

کد معرف برای هر سامانه پیامک سفید منحصر به فرد و یکتاست و در منوی راهنما و پشتیبانی تعریف شده است.

در زمان ثبت نام اولیه  و در همان ابتدا قسمتی برای ورود کد معرف وجود دارد که اکثر اوقات ممکن است خالی بماند. اما اگر بدانید کد معرف می تواند چه مزایایی برای شما داشته باشد هم از آن استفاده می کنید و هم  آن را به دیگران معرفی می نمایید.

مزایای کد معرف در زمان ثبت نام :

اگر در زمان ثبت نام به شخصی کد معرفی خود را ارائه داده باشید و آن شخص از آن استفاده کند بسته به نوع مدت زمان خرید سامانه به شما پیامک هدیه تعلق خواهد گرفت. البته شخصی که از کد معرف هم در ثبت نام سامانه پیامک سفید استفاده کند هم همان مقدار را در شارژ خود دریافت خواهد کرد.

خرید ۳ ماهه تعداد ۲۰۰ پیامک هدیه

خرید ۶ ماهه تعداد ۴۰۰ پیامک هدیه

خرید ۱۲ ماهه تعداد ۱۰۰۰ پیامک هدیه

البته اگر وارد قسمت خرید سامانه شوید متوجه می شوید که برروی هر بسته هم تعدادی پیامک هدیه قرار دارد و شما علاوه بر آن از مزایای پیامک هدیه کد معرف بر روی سامانه خود بهره مند خواهید شد.

می توانید از قسمت کد معرف هم دوستانتان را از طریق شبکه های اجتماعی دعوت نمایید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
vahid
vahid
3 years ago

سلام کد معرف abc1377

مشاوره رایگان 0212853
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x