لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کالای خود را پیامکی تبلیغ کنید

SMSMarketing

برای فروش کالا و یا خدمات خود از چه روشهایی استفاده می کنید؟ می توانید از درج آگهی در روزنامه های پرفروش استفاده نمایید و یا در سطح شهر آگهی های کاغذی خود را پخش نمایید، می توانید بیلبوردهای شهری را برای ارائه کالای خود انتخاب نمایید و یا در صورت داشتن بودجه کافی در تلویزیون آگهی خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

تمام این روشها در برهه های خاص و موقعیتهای مختلف کاربردی است و نمی توان حتی یکی از این روشها را نقض نمود. مانند تمام روشهای ذکر شده ارسال پیامک تبلیغاتی نیز یکی از روشهای قابل انجام برای عموم مردم است. با این تفاوت که علاوه بر نمایش بالایی که برای دریافت کنندگان دارد، هزینه نسبتا پایین تری نسبت به سایر روشها نیز دارد.

هزینه ارسال هر پیامک به طور میانگین ۱۰ تومان است که در صورت ارسال به ۱۰۰۰۰ نفر، هزینه ای معادل ۱۰۰۰۰۰ تومان پرداخت خواهد شد. می توان به یقین گفت ۹۹ درصد از دریافت کنندگان ، پیام کوتاه دریافت شده را مطالعه خواهند کرد. فرض کنید به همین تعداد از طریق آگهی های روزنامه ها و یا مجله ها اقدام به چاپ نمایید. در وهله اول این سوال پیش خواهد آمد که آیا تمام کسانی که آگهی ها را دریافت می کنند، تبلیغ کالای شما را مشاهده خواهند کرد یا خیر؟ مسلما درصد قابل توجهی یا زمان کافی برای مطالعه تمام صفحات را نخواهند داشت و یا بدون توجه به آگهی شما از آن عبور خواهند کرد.

به عنوان مثال رستورانها نیز می توانند به جای پخش تراکت در سطح شهر، از پیامک در راستای افزایش فروش و رضایتمندی مشتری استفاده نمایند که به تفصیل در مقاله کاربرد سامانه پیامک ویژه رستوران ها بیان شده است.

درست است که محدودیتهایی در تعداد کاراکتر وجود دارد و نمی توانید تمام مزیتهای محصول و خدمات خود را در یک یا دو متن درج نمایید، اما همین محدودیت می تواند شما را وادار به تفکر و برجسته نمودن مزیت اصلی محصول خود و کاستن از حواشی که ممکن است برای مشتری جذاب نباشد نماید.

SMSMarketing

با استفاده از ارسال اس ام اس برای انجام تبلیغ کالا و محصول خود، عللاوه بر بهینه مصرف نمودن هزینه های تبلیغات، درصد بیشتری از افراد را در جریان روند محصول خود قرار خواهید داد.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x