لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کاربر پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی

کاربر پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی

 

باشگا های ورزشی مانند تمام مشاغل دیگر از حالت سنتی  خارج شدند و به سمت مدرن پیش می روند .این تغییر را از وسایل مورد استفاده در باشگاه ، علم مربیان و راه های ارتباطی می توان مشاهده نمود . یکی از تغییرات ایجاد شده نحوه ی ارتباط مربیان با ورزشکاران می باشد که از ارتیاط و برنامه ریزی از محیط باشگاه آغاز شده  و برنامه تغذیه تا محیط خارج ادامه می یابد  .

استفاده از پنل ارسال اس ام اس این فرصت را به مدیران و مربیان میدهد تا با ورزشکاران خود بیشتر در ارتباط باشند. این روش نحوه ارتباط باشگاه و ورزشکار را آسان می کند. می توان در سریعترین زمان موارد را به ورزشکاران یاد آوری نمود از جمله کاربرد سامانه پیام کوتاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

روش اول جهت ارسال پیامک ساده می باشد، این روش به شما این امکان را میدهد که به ورزشکار مورد نظر خود به صورت فردی یا گروهی ارسال انجام دهید.

روش دوم ارسال از روی نقشه گوگل : شما بااین روش میتوانید در منطقه خود یا اطراف خود جهت ثبت نام دوره های جدید تبلیغات پیامکی انجام دهید استفاده از این روش شمار را به مشتریان هدف نزدیکتر خواهد کرد .

روش سوم ارسال براساس سن و جنسیت می باشد که این امکان را به مدیران و مربیان می دهد تا ورزشکاران خاصی را جذب باشگاه نمایند.

همچنین میتوانید از ارسال منطقه و کدپستی و اصناف خاص هم باتوجه به نیاز خود استفاده نمایید.

 

پنل پیامکی خدمات دیگری را جهت آسانتر شدن کار باشگاه داران درنظر گرفته است که میتوان به ماژول های ارسال و دریافت اتوماتیک اشاره کرد.

شما با فعال نمودن ماژول های ارسال و دریافت اتوماتیک میتوانید با ورزشکاران خود از طریق ارسال پیامک انبوه در ارتباط باشید.

  • ماژول منشی پیامکی: شما با فعالسازی ماژول منشی پیامکی در پنل کاربری خود میتوانید جهت ثبت نام و یا اعلام ساعات باشگاه یا تشکر از مراجعه / تماس با ورزشکاران خود در ارتباط باشید.
  • ماژول تبریک تولد یا رویداد: این ماژول این امکان را به شما میدهد که به طور اتوماتیک از طریق ثبت تاریخ تولد در دفترچه تلفن به ورزشکاران خود پیامک تبریک ارسال کنید. و همچنین میتوانید رویداد هایی مانند اعیاد و مراسم های خاص را به اعضای باشگاه یاد آوری نمایید .
  • ماژول ارسال پیامک متناظر: از طریق این ماژول میتوانید به چندین ورزشکار با ارسال متن های متفاوت در یک زمان مشخص و به صورت همزمان پیامک ارسال کنید. در صورتی که تعداد اعضای باشگاه زیاد شده باشد و شما مثلا در یک ساعت احتیاج دارید به تعداد زیادی ورزشکار اطلاع رسانی های نتفاوت کنید این ماژول به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن اراسل ها را انجام دهید.
  • ماژول ارسال زماندار هوشمند: این ماژول جهت یادآوری ساعات و روزهای مراجعه به باشگاه یا یادآوری میباشد. این ماژول به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه تنظیم میگردد. و به صورت اتوماتیک با یک بار تنظیم از طرف شما در تاریخ مشخص شده ارسال میگردد.
  • ماژول پاسخ تبلیغاتی: نحوه عملکرد این سیستم به گونه ای است  که به پیامک های دریافتی شما در پنل پیامکی به طور خودکار پاسخ می دهد.
  • ماژول نظرسنجی یا مسابقه: شما با طراحی یک نظرسنجی برای باشگاه خود میتوانید درباره عملکرد مربیان یا نحوه کار باشگاه نظرسنجی انجام داده . همچنین با عملکرد دیگر این سیستم که ماژول مسابقه می باشد میتوانید با انجام قرعه کشی میان ورزشکاران خود مسابقه ای را طراحی و اجرا نمائید.

 

 

در پنل پیامک انبوه امکانات دیگری همچون عضویت در دفترچه تلفن وجود دارد که به شما این امکان را میدهد تا اطلاعات فردی ورزشکاران، مربیان و پرسنل باشگاه ورزشی ذخیره و گروه بندی کنید.

با ورود به قسمت امکانات اولیه مورد نیاز / دفترچه تلفن/ مدیریت گروه مخاطبین میتوانید یک گروه ایجاد نمائید و سپس با افزودن مخاطب جدید میتوانید اطلاعات ورزشکار خود را ثبت نموده و همچنین از طریق ایمپورت از فایل اکسل میتوانید اطلاعات تعداد تمامی  ورزشکاران را در قسمت دفترچه تلفن پنل کاربری خود ذخیره کنید.

 

شما با عضویت رایگان در پنل اس ام اس می توانید به بهترین نحو با مربیان و ورزشکاران باشگاه خود در ارتباط باشید.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x