لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کاربرد ماژول پاسخ تبلیغاتی

خط اختصاصی متناظر

کاربرد ماژول پاسخ تبلیغاتی

در مقاله ی گذشته به شرح کاربرد ماژول منشی پیامکی در سامانه پیام کوتاه ایده پردازان پرداخته و برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک هایی متمایز با توجه به متن پیامکی های دریافتی شان را دارند این ماژول را پیشنهاد نمودیم. در این مقاله به شرح ماژول پاسخ تبلیغاتی که شباهت زیادی به ماژول منشی پیامکی دارد خواهیم پرداخت.

شباهت ماژول منشی پیامکی با ماژول پاسخ تبلیغاتی در ارسال پیامک پاسخ به صورت اتوماتیک توسط هر دو ماژول به پیام های دریافت شده ی سامانه پیام کوتاه می باشد. تفاوت اصلی این دو ماژول نیز در حساسیت آنان به متن پیامک های دریافتی می باشد. به عبارتی دیگر در ماژول منشی پیامکی ارسال پیامک پاسخ با توجه متن ارسالی از سمت مخاطب صورت گرفته و در صورتی که متن حتی یک کاراکتر با متنی که در تنظیمات مشخص شده باشد مغایرت داشته باشد ، پیامک پاسخ ارسال نخواهد شد. حال در ماژول پاسخ تبلیغاتی متن پیامک دریافتی اهمیتی نداشته و پاسخی که در تنظیمات ایجاد شده است در پاسخ کلیه دریافتی ها از خط دریافت کننده ی پیامک ارسال خواهد شد.

با توجه به تصویر فوق پس از انتخاب نمودن متن پاسخ ، عنوان را می بایست انتخاب نمایید. عنوان ماژول جهت تفکیک تنظیمات پاسخ های تبلیغاتی ایجاد شده توسط شما بوده و تنها توسط صاحب پنل قابل رویت می باشد و کاربرد دیگری ندارد. به طور مثال : جشنواره . همچنین لازم به ذکر است خط گیرنده ی پیامک و ارسال کننده ی را می توانید متفاوت و یا یکسان انتخاب نمایید.

در مرحله بعد پس از تنظیمات امکان مشخص نمودن بازه ی زمانی فعال بودن ماژول میسر می باشد.به طور مثال شما می توانید تنها در بازه ی زمانی جشنواره ، تنظیمات جشنواره را فعال نمایید و پس از اتمام آن تنظیماتی مبنی بر اتمام جشنواره در پاسخ پیامک کاربران ارسال نمایید. جهت غیر فعال نمودن ماژول نیز در بازه ی زمانی مشخص شده تنها با کلیک بر روی ماژول می توانید تنظیمات مورد نظرتان را غیر فعال نمایید.

دقت نمایید هنگام تنظیم و فعال نمودن ماژول پاسخ تبلیغاتی پنل شما جهت ارسال پیامک پاسخ به مخاطبان به میزان کافی اعتبار داشته باشد زیرا در صورت اتمام اعتبار ، پیامک پاسخ به کاربران ارسال نخواهد گردید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x