لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کاربرد ماژول منشی پیامکی

Instant Delivery

کاربرد ماژول منشی پیامکی

در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان علاوه بر بانک شماره ها و امکان ارسال و دریافت پیامک ، ماژول هایی جهت سهولت و ارائه خدماتی فراتر از ارسال و یا دریافت پیامک ساده برای کاربران محترم فراهم شده است که کلیه کاربران می توانند این ماژول ها را بررسی و در صورت نیاز خریداری نمایند. یکی از این ماژول ها ، ماژول منشی پیامکی می باشد که در این مقاله امکاناتی که این ماژول برای کاربران پنل پیامکی ایده پردازان فراهم می نماید را شرح خواهیم داد.

ماژول منشی پیامکی برای کاربرانی که از خطوط پیامکی خود جهت دریافت پیامک استفاده می نمایند مورد استفاده قرار گرفته و امکان ارسال پاسخ اتوماتیک از سامانه پیامکی تان را در پاسخ پیامک دریافتی میسر می سازد. البته لازم به ذکر است ماژول منشی پیامکی روی متن دریافتی حساس بوده و در صورت دریافت متن مشخص شده متن مشخص شده توسط صاحب پنل پیامکی را ارسال خواهد نمود.

به طور مثال شما می توانید تنظیمات این ماژول را بگونه ای تنظیم نمایید تا در صورت دریافت عدد ۱ پاسخ مد نظر شما به وی ارسال گردد. این ماژول قابلیت ایجاد تعداد نامحدودی گزینه ی دریافتی با پاسخ مجزا را داشته و شما می توانید به صورت تکی و یا گروهی متن دریافتی و پاسخ مد نظرتان را ایجاد نمایید.

با توجه به تصویر فوق پس از  تنظیم متن ارسالی ،  گزینه ی دریافتی مشخص می گردد. گزینه ی دریافتی می تواند شامل اعداد ، حروف فارسی و یا لاتین باشد. از آنجا که بسیاری از گوشی های تلفن همراه فاقد زبان فارسی بوده و افراد از زبان عربی جهت ارسال پیامک های فارسی استفاده می نمایند و تنظیمات شما با زبان فارسی ایجاد شده است امکان عدم پاسخ اتوماتیک به این کاربران وجود دارد لذا پیشنهاد می کنیم گزینه ی دریافتی را از بین اعداد و یا حروف لاتین ثبت و ایجاد نمایید تا مشکلی در این زمینه برای شما کاربران محترم ایجاد نگردد.

یکی دیگر از قابلیت های این ماژول امکان فیلتر پاسخ دهی به شماره های فرستنده می باشد. به عبارت دیگر شما می توانید تنظیماتتان را به صورتی ایجاد نمایید تا تنها پاسخ اتوماتیک را برای شماره های گیرنده ی مشخص شده از طریق دفترچه تلفن پنل پیامکتان ارسال نموده و یا به همه ی پاسخ های دریافتی پیامک شما ارسال گردد.

خط دریافت کننده ی پیامک و خط فرستنده ی پیامک نیز می تواند متفاوت بوده و توسط خود شما انتخاب گردد. به طور مثال می توانید از خط ۳۰۰۰ پنلتان پیامک را دریافت و ارسال را با خط ۱۰۰۰ انجام دهید!

پس از مشخص نمودن کلیه گزینه ها می توانید تاریخ فعالسازی ماژولتان را نیز مشخص نمایید. به طور مثال فرض کنید شما برای مدت دو هفته برای افرادی که عدد ۲ را به سامانه ی پیامکی شما ارسال نموده اند هدیه ارسال خواهید نمود بنابراین می توانید زمان فعال بودن ماژولتان را ۲ هفته از زمان مد نظرتان تنظیم نمایید.

لازم به ذکر است امکان حذف و یا غیر فعال نمودن کلیه تنظیمات ایجاد شده در هر زمانی برای شما کاربران محترم فعال می باشد. دقت نمایید ماژول به صورت یکساله بوده و پس از یکسال برای استفاده مجدد و غیر فعال شدن تنظمات ایجاد شده تان می بایست تمدید ماژول را انجام دهید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x