لوگوی sms.ir

پنل اس ام اس برای رستوران ها

سامانه پیام کوتاه برای رستوران

رستوران ها از اصنافی هستند که به نظر ما سامانه پیام کوتاه برای آنها کاربرد ویژه ای خواهد داشت و حتی در بسیاری از مواقع داشتن یک سامانه پیامک آنها را از سایرین متمایز می گرداند ، از کاربردهای سامانه پیام کوتاه برای رستوران ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارسال پیامک در هنگام دریافت سفارش :

پس از اینکه سفارش تلفنی مشتری دریافت گردید ، یا به طور اتوماتیک یعنی با استفاده از اتصال نرم افزار رستوران خود به پیامک ، یا از طریق ارسال به صورت دستی ، مشتری را از این موضوع مطلع سازید ، حتی می توانید در هنگام ثبت سفارش یک پیامک و پس از ارسال سفارش یک پیامک دیگر به شخص ارسال کنید ، تا از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردد .

ارسال sms در روز تولد :

شما می توانید با این پیشنهاد ویژه به مشتریانتان که ما در روز تولد شما تخفیف ویژه ای به شما خواهیم داد ، از مشتریانتان شماره موبایلشان را بگیرید و یا به صورت اتوماتیک با ثبت تاریخ تولد در دفترچه تلفن و فعال کردن ماژول ارسال مناسبتی به ایشان تولدشان را تبریک بگویید یا به صورت دستی در روز تولد اشخاص این مورد را به اطلاع آنها برسانید و با دادن تخفیف در این روز ، این مشتری را ترقیب نمایید تا در روز تولد مهمانان خود را به رستوران شما دعوت نمایند .

دریافت انتقادات و پیشنهادات از طریق sms :

مدیران رستوران ها می توانند با معرفی شماره پیامکی خود به مشتریان ، از انتقادات و پیشنهادات ایشان به صورت مستقیم مطلع گردد و این انتقادات و پیشنهادات را در پیشبرد اهداف و افزایش کیفیت و در نهایت تعداد مشتریان به کار ببرند .

ارسال اس ام اس تبلیغاتی :

با توجه به اینکه بیشترین مشتریان رستوران ها را شرکت ها و خانه های اطراف رستوران تامین می نمایند ، شما می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغاتی به صورت محدوده ای یا ارسال پیامک منطقه ای ، رستوران خود را تبلیغ نمایید .

ارائه کد تخفیف از طریق پیامک :

شما می توانید در ایامی که مشتریانی کمتری دارید یا تمایل دارید که فروش خود را بالاتر ببرید ، از طریق پیامک به مشتریان قدیمی یا جدید تخفیف بدهید و به ایشان اعلام نمایید که با ارائه پیامک ارسال شده به رستوران می توانند از تخفیف ویژه بهره مند شوند ، حتی می توانید درصد تخفیف را با یک کد تخفیف در پیامک اعلام نمایید .

رزرو میز رستوران با اس ام اس :

با چک کردن مداوم پنل اس ام اس خود ، این امکان را به مشتریان خود بدهید که بتوانند یک روز زودتر در رستوران شما میز رزرو کنند .

سامانه پیام کوتاه برای رستوران

موارد فوق و خیلی ایده های دیگر که ممکن است به ذهن شما برسد ، رستوران شما را با سایر رستوران ها متمایز خواهد کرد …

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x