لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

کاربردهای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

SMSSpeaking

در چه مواردی ارسال پیامک تبلیغاتی آن هم به صورت انبوه نمود پیدا خواهد کرد؟ آیا همواره می توان به تلفن همراه خود برای انجام اطلاعرسانی اتکا نمود؟ آیا تمایل دارید زمانی را که برای ارسال صرف می کنید را به حداقل برسانید؟

کاربرد سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه تبلیغاتی به گونه ای است که ارسال به صورت انبوه را ساده نموده است. زمانی که شما در حال استفاده از سامانه پیام کوتاه برای انجام دادن ارسال های خود هستیدف دیگر به تعدد مخاطبین خود فکر نخواهید کرد، دیگر به زمانی که برای این کار صرف می نمایید دقت نمی کنید. به تنها چیزی که باید توجه نمایید درج متن صحیح و تعیین زمان مناسب برای ارسال است.

در سامانه های اس ام اس تبلیغاتی همه چیز برای شما آماده و مهیاست. تنها کافی است وارد پنل پیامک خود شوید، متن پیامک خود را تایپ نمایید، مخاطبان مورد نظرتان را وارد لیست گیرندگان نمایید و دکمه تایید را بزنید. سایر موارد به صورت خودکار و توسط سامانه صورت می پذیرد. کاری که شاید انجام آن از روشهای دیگر سخت و بسیار زمان بر خواهد بود.

علاو بر این، بانک شماره هایی که به صورت تفکیکی و بر اساس شهر و استان در سامانه ها قرار دارند، برای انجام تبلیغات انبوه گزینه بسیار کاربردی و یکی از مزیتهای اصلی این روش تبلیغاتی است که با هزینه اندک در اختیاز شما قرار خواهد گرفت.

درج مخاطب به صورت نامحدود و ثبت آن در پنل شخصی شما، یکی دیگر از مزیتها و امتیازات سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه است. شما خواهید توانست تعداد زیادی از مخاطبان مورد نظر خود را در قالب یک فایل وارد و به صورت یکجا وارد نمایید.

ارسال نمودن پیامکهای تبریک در موعدهای مشخص شده، سرعت ارسال بیش از ۲۰۰۰ پیامک در دقیقه، همیشه در دسترس بودن از طریق اینترنت و … از دیگر دلایل استفاده شما از پنلهای ارسال و دریافت پیامک به جای تلفن همراه می باشد.

SMSSpeaking

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x