لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

چگونه بدون سرمایه کسب درآمد کنیم؟

Compare

چگونه بدون سرمایه کسب درآمد کنیم؟

بسیاری از افراد به دنبال افزایش درآمد و یا شروع یک کار توسط خودشان می باشند. شروع یک کار جدید به آسانی امکان پذیر نیست. هر فرد برای شروع یک کار نیازمند یک سرمایه ی انسانی و مالی می باشد علاوه بر این دو مورد تجربه علمی برای شروع یک کار نیز جهت موفقیت در آن از ضرورات می باشد. اگر یکی از این سه نباشد امکان موفقیت بسیار کم است. به طور مثال بسیاری از افراد هستند تجربه دارند اما سرمایه مالی ندارد ، سرمایه مالی نیست در نتیجه نیروی انسانی ماهری هم وجود نخواهد داشت و به همین ترتیب وجود هرکدام از این موارد الزامی می باشد . شرکت ایده پردازان در سامانه های پیامکی خود برای افرادی که قصد ایجاد کسب و کار داشته و یک یا هر سه موارد اعلام شده را ندارند روشی برای ایجاد کسب و کاری جدید ارائه نموده است.

همکاری در فروش روشی نوین جهت شروع یک کار جدید می باشد. همکاری در فروش نیاز به سرمایه ی مالی ندارد و شما هیچ هزینه ای برای استفاده از این ماژول پرداخت نمی کنید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه پیامکی ایده پردازان  ثبت نام کرده و کلیدواژه را به همراه شماره ی گیرنده ایی برای خودتان انتخاب نمایید. به طور مثال کلیدواژه ی  sms1 و شماره ی ۳۰۰۰۷۷ که برای همه کاربران جهت استفاده در این ماژول به صورت رایگان قرار داده شده است. این کلیدواژه را به افرادی که سامانه ی پیامکی نیاز دارند معرفی نمایید . به عبارتی تنها کاری که برای کسب درآمد از طریق ماژول همکاری در فروش می بایست انجام دهید بازاریابی می باشد. می توانید از طریق شبکه های مجازی ، چاپ تراکت با کمترین هزینه و پخش آن در فروشگاه ها و شرکت ها تبلیغات کلیدواژه تان را انجام دهید. ۳۰ درصد از مبلغ سود خرید های کاربران بازاریابی شده ی شما به حساب شما واریز می گردد. شما می توانید به صورت واریز به حساب و یا پیامکی از مبلغ بدست آمده از بازاریابیتان استفاده نمایید.

این ماژول نیاز به نیروی انسانی ندارد زیرا نیروی پشتیبانی پنل های پیامکی ایده پردازان پشتیبانی تمامی کاربران بازاریابی شما را بر عهده داشته و هیچ نیازی به گذاشتن زمان و یا رفع مشکلات کاربران بازاریابی شده از سمت شما وجود ندارد. تنها کافیست شماره ی ۰۲۱۲۸۵۳  داخلی ۱ را جهت دریافت پشتیبانی به آنان معرفی نمایید.

از آنجا که نیازی به رفع مشکلات کاربران از سمت شما وجود ندارد نیازی به تجربه و یا تخصص خاصی نمی باشد. تنها تعرفه ها و نحوه ی ارسال پیامک و توضیحات اولیه ای جهت بازاریابی نیاز است که می توانید از طریق مطالعه ی مقالات ما و یا سوال از همکارن پشتیبان به آسانی اطلاعات لازم را فرا بگیرید.

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x