لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

چگونه با سامانه پیامکی به مراجعه کنندگان وقت دهیم؟

مطالعه درباره اس ام اس تبلیغاتی

چگونه با سامانه پیامکی به مراجعه کنندگان وقت دهیم؟

امروزه جهت مراجعه به بسیاری از مراکز درمانی و یا خدماتی نیاز به گرفتن وقت قبلی می باشد. بسیاری از این ارگان و یا شرکت ها دارای سیستم های وقت دهی می باشند که به وب سرویس سامانه های پیامکی متصل بوده و پس از ثبت اطلاعات ، تاریخ داده شده به مراجعه کننده برای آنان از طریق وی سرویس ، ارسال می شود.

امکان استفاده از وب سرویس پنل پیامکی ایده پردازان همانند خود سامانه رایگان می باشد و به آسانی می توان از این وب سرویس ها استفاده نمود.

اگر شرکت و یا درمانگاه شما مجهز به این سیستم ها نمی باشد می توانید از طریق پنل های پیامک انبوه به مخاطبانتان وقت دهید. در این مقاله به شرح امکاناتی که سامانه های پیامکی ایده پردازان در اختیار شما کاربران در این زمینه ارائه خواهد داد ، می پردازیم.

۲ نوع وقت دهی صورت می گیرد : ۱. وقت دهی برای ماه جاری ۲.وقت دهی برای ماه های آینده

برای وقت دهی در ماه جاری نیاز به هیچ ماژولی نیست! شما می توانید از ماژول ارسال پیامک ساده استفاده نمایید و پیامکی را تنظیم کرده و در تاریخ مد نظرتان در ماه جاری آن را به صورت اتوماتیک ارسال نمایید به طور مثال شما می توانید پیامک را برای یک روز قبل از وقت کاربر جهت یادآوری تنظیم نمایید. البته لازم به ذکر است ماژول هایی نیز برای ارائه ی خدماتی نوین در این راستا در پنل پیامکی sms.ir وجود دارد مانند ارسال با نام از دفترچه تلفن که به شما این امکان را می دهد پیامکتان را با اطلاعات مراجعه کنندگان که اطلاعاتشان را از قبل در دفترچه تلفن پنل پیامکتان ذخیره نموده اید ، ارسال نمایید.

ماژول باشگاه مشتریان ، ماژولی بسیار پرکاربرد در این زمینه می باشد. مزیت بالای این ماژول نسبت به ارسال پیامک ساده این است که پیامک شما به تمامی مخاطبان حتی شماره های بلک لیست نیز ارسال می گردد! ماژول باشگاه مشتریان امکان ارسال با نام و اطلاعات مخاطبان را نیز میسر می سازد.

شما می توانید در یک فایل اکسل نیز وقت کاربر به همراه اطلاعات وی از جمله شماره همراه وی را وارد نموده و فایل اکسل هر روز را از طریق ماژول ارسال هوشمند انجام دهید. این ماژول در صورت کمبود وقت در زمان وقت دهی و انجام تنظیمات پس از کامل شدن فایل اکسل بسیار مفید می باشد.

برای ارسال در ماه های آینده نیز ماژول ارسال زماندار پیشرفته بهترین گزینه می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید حتی برای سال آینده نیز پیامک تنظیم نمایید.

استفاده از سامانه پیامکی و ذخیره اطلاعات مخاطبان علاوه بر امکان جمع آ؛وری بانک شماره ی مخاطبان باعث ایجاد ارتباط بیشتر با مشتری و جذب و حفظ آنان می شود.

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x