لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

چه گونه کسب کار مستقل سامانه پیام کوتاه را آغاز کنیم؟

چه گونه کسب کار مستقل سامانه پیام کوتاه را آغاز کنیم؟

با توجه به افزایش پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی ، عدده از شرکت ها و اشخاص درصدد برآمده اند تا در این ضمینه وارد بازار کسب و کار پیامکی شوند . برای ورود و فعالیت در حیطه سامانه پیام کوتاه به سه صورت زیر می توان اقدام نمایید :

۱-دریافت وب سرویس مستقیم از اپراتور های پیامکی : دریافت وب سرویس مستقیم از اپراتور های پیامکی می تواند شروعی برای آغاز کسب کار سامانه پیامک شما باشد اما راه اندازی بدین رویش چندین مشکل بزرگ و عمده دارد که این مورد را برای یسیاری از افراد منتفی می کند . عمده مشکلات به شرح زیر هستند:

-برای اینکه شما در اپراتور ها ی اس ام اس بتوانید با قیمت مناسبی خرید شارژ انجام دهید باید به طور میانگین در هر اپراتور ۲۰۰میلیون تومان سرمایه گذاری نمایید به این میزان خرید هزینه ی خرید خطوط پیامکی را نیز باید اضافه نمایید . برای اینکه بتوانید در بازار سامانه پیام کوتاه رقابت داشته باشید باید حداقل با چهار اپراتور قرار داد داشته باشید تا مشتریان بیشتری را برای ارسال اس ام اس به سمت خود جذب نمایید .

-برای امضای قرار داد با اکثر اپراتور های پیامکی حتما باید شرکت ثبتی داشته باشید .معمولا اپراتور های اس ام اسی با افراد حقیقی قرار داد نمی بندند.

-سومین مشکل که از دو مشکل بالا اساسی تر است بحث نرم افزار سامانه پیام کوتاه است . معمولا اپراتور های اس ام اس سامانه پیامکی در اختیار شما قرار نمی دهند یا سامانه آنها بسیار ضعیف است و پایه ترین ماژول ها در آنها نوشته شده است و اگر هم یک اپراتور نرم افزار قوی ایی داشته باشد اجازه اتصال وب سرویس شرکت های دیگر را به نرم افزار پیامکی آنها نمی دهد . تنها راه باقی مانده نوشتن سورس سامانه پیامک می ماند اما نوشتن یک سورس سامانه پیام کوتاه بسیار زمان بر و همچنین هزینه بر می باشد . به عنوان مثال سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان الکترونیک تا به امروز هزینه ایی حدودا ۵۰۰میلیون تومانی در بر داشته است به این مبالغ هزینه ی خرید سرور و اچاره ماهانه دیتا سنتر را نیز باید اضافه کرد.

۲- دومین روش خرید سورس نرم افزار شامانه پیامک است می توانید سورس نرم افزار را از شرکت معتبر پیامکی خریداری ، برروی سرور نصب و وب سرویس های اپراتور های اس ام اسی را به سورس متصل نمایید . هزینه ی نوشتن نرم افزار در این مورد کاهش می یابد .این مورد به افرادی توصیه می شود که قصد دارند فعالیت بالایی در این ضمینه سامانه پیامک داشته باشند . شرکت ایده پردازان الکترونیک آماده ارائه سورس نرم افزار پیامک را دارد .

۳-اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه : در این حالت هزینه و مشکلات شما به طور قابل توجه ایی کاهش می یابد و می توان با سرمایه گذاری بسیار کمتر از دو مورد بالا وارد کسب و کار پیامکی شوید و از نرم افزارکامل ( در صورت اخذ قرار داد با شرکت معتبر) استفاده نمایید . علاوه این موارد می توانید از اپراتور های گوناگون ارسال اس ام اس داشته باشید .

نرم افزار های نمایندگی قابلیت ساخت و مدیریت کاربران را دارند و می توانید در آمد مناسبی از پیامک داشته باشید.

جهت اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه این نکته بسیار مهم است که از شرکتی که نمایندگی را دریافت می کنید با اپراتور ها طرف قرار داد مستقیم باشد و اینکه نرم افزار توسط خود آن شرکت نوشته شده باشد تا در صورتی که مشتری شما خواهان اضافه کردن ماژول باشد آن شرکت بتواند انتظار مشتری شما را برآورده کند در حال حاضر بین شرکت های پیامکی کمتر از شش شرکت هستند که بدین صورت فعالیت می کنند .

سامانه پیام کوتاه ایده پردازان کاملترین ، سریعترین و بروزترین سامانه پیام کوتاه جهت ارائه نمایندگی به افرادی که می خواهند نرم افزار متفاوتی از سایر شرکت ها داشته باشند ، می باشد . از جمله امکانات منحصر به فرد این سامانه پیامکی ، ریسپانسیو بودن (واکنش گرا) ، سرعت بسیار بالای ارسال پیامک و قابلیت بازاریابی می باشد .

لطفا جهت دریافت اطلاعات کاملتر نمایندگی لطفا به صفحه نمایندگی سایت sms.ir مراجعه نمایید .

 

 

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x