لوگوی sms.ir

چطوری به شماره های بلک لیست، پیامک ارسال کنیم؟

ارسال پیامک به لیست سیاه

چطوری به شماره های بلک لیست، پیامک ارسال کنیم؟

ارسال پیامک به لیست سیاه

۳ روش برای ارسال پیامک به افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند وجود دارد.

 

روش شماره ۱) از طریق لینک روبرو وارد پنل اس ام اس SMS.IR شده و به صورت رایگان در سامانه پیامک انبوه ثبت نام کرده و یک خط اختصاصی تهیه نمایید. (در هنگام ثبت نام یک خط رایگان به شما داده خواهد شد)

پس از تهیه خط اختصاصی، برگه ی خدماتی سازی خطوط را مطالعه کرده و اقدامات لازم برای خدماتی کردن خط را انجام دهید.

نکته: این روش برای شرکت ها و سازمان های ثبت شده و دارای کد اقتصادی می باشد. در صورتی که مدارک لازم را جهت خدماتی سازی خطوط پیامکی ندارید می توانید از روش بعدی برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

وب سرویس ارسال پیامک

 

روش شماره ۲) برای ارسال پیامک به افرادی که شماره های آنها را از قبل به نحوی جمع آوری کرده اید و قصد اطلاع رسانی به آنها را دارید وارد لینک زیر شده و یکی از پلن های ۳ تا ۱۲ ماهه نرم افزار پیامک سفید را تهیه کنید.

پیامک سفید https://web.sms.ir

این نرم افزار از طریق یک خط خدماتی ارسال با رضایت پیامک را انجام می دهد. به طوری که دریافت کننده می تواند با کد لغو عضویت از دریافت پیامک ها انصراف دهد.

ارسال پیامک به لیست سیاه

 

در صورتی که برای ارسال کد فعالسازی یا دیگر اطلاع رسانی ها فصد اتصال وب سرویسی به نرم افزار یا وب سایت را دارید، می توانید از منوی برنامه نویسان در این لینک روبرو استفاده نمایید. https://web.sms.ir  

اتصال پنل انبوه به سایت

 

روش شماره ۳) در صورتی که قصد ارسال کد فعالسازی به کاربران نرم افزار یا وب سایت خود را دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام در سامانه ی پیامکی کرده و ماژول ارسال سریع پیامک را مطابق تصویر زیر خریداری نمایید.

https://www.sms.ir 

وب سرویس ارسال پیامک

 

در انتها در صورت هر گونه سوال و ابهامی درباره ارسال پیامک به لیست سیاه می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۵۳ بخش مشاوران فروش تماس حاصل نمایید.

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x