لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

چرا پیامک تبلیغاتی ما توسط گیرندگان خوانده نمی شود ؟

چرا پیامک تبلیغاتی ما توسط گیرندگان خوانده نمی شود ؟

با توجه به افزایش ارسال اس ام اس تبلیغاتی توسط شرکت های مختلف عده ایی از افراد که توسط بازاریابان شرکت ایده پردازان بازاریابی می شوند دلیل عدم اخذ پنل اس ام اس را خوانده نشدن پیامک می دانند و اغلب این افراد می فرمایند ارسال پیامک تبلیغاتی مانند سابق بازخورد ندارد و گیرندگان پیامک تبلیغاتی  ما را نمی خوانند . اما دلیل حذف پیامک ها توسط گیرندگان چیست ؟ عمده دلیل حذف پیامک های تبلیغاتی استفاده از متون کیلیشه ایی و ثابت است  که برای خواننده تکراری شده است . برای اینکه متن شما  کاربردی تر شود باید ها و نباید هایی کدر ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهیم را درمتن زیر به تعدادی از این موارد ذکر می کنم .

  • مهمترین دلیل حذف اس ام اس های تبلیغاتی شما متن پیام می باشد ، متون کیلیشه ایی که روزانه چندین پیامک مانند آن برای کاربر ارسال می شوند جذاب نیستند سعی کنید در متن پیامک  امتیاز ویژه ایی برای کاربر قائل شوید مانند درصد تخفیف ، قیمت یا برتری شما نسبت به سایر محصولات مشابه آن .
  • شماره های پیامکی طولانی می تواند باعث حذف شدن پیامک تبلیغاتی شما شود چون بیشتر افراد با شماره پیامکی طولانی ارسال اس ام اس انجام می دهند و شماره برای کاربر تکراری به نظر می رسد اما بر عکس شماره پیامکی کوتاه اعتبار اس ام اس و شرکت شما را افزایش می دهد چون اکثر شرکت های معتبر مانند ایرانخودرو ، بانک ها و .   اقدام به ارسال پیامک  با شماره کوتاه می کنند .
  • در پیامک تبلیغاتی حتما شماره تلفن ثابت را قید نمایید شاره تلفن هم اعتیار پیامک تبلیغاتی شما را افزایش می دهد و هم باعث ارتباط بیشتر شما با گیرندگان می شود .
  • در صورتی که صنف شما به موقعیت مکانی افراد بستگی دارد ارسال اس ام اس را در نزدیکی محل کسب کار خود انجام دهید برای این کار از ماژول ارسال از نقشه می توانید استفاده نمایید .
  • متن پیامک را خیلی طولانی نکنید چون گیرندگان پیامک تبلیغاتی معمولا زمان زیادی برای خواندن اس ام اس شما صرف نمی کنند .
  • سعی کنید در متن اس ام اس راه های ارتباطی بیشتر و کاملتری مانند وب سایت ، صفحه شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یا کانال تلگرام را قرار دهید تا اطلاعات کاملتری نسبت به اس ام اس ارسالی شما دریافت کنند .
  • تمام خطوط پیامکی اختصاصی قابلیت دریافت دارند سعی کنید از این قابلیت استفاده نمایید مثلا در متن ذکر کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر عدد ۱۱ را به شماره پیامکی ارسال نمایید . سپس از بخش دریافتی های سیستم کارشناسان شما با فرستنده اس ام اس می توانند تماس حاصل نمایند .
  • تعداد کم ارسال پیامک تبلیغاتی ممعمولا بازخورد ندارد سعی کنید تعداد مناسبی را جهت ارسال انخاب نمایید .
  • از ارسال اس ام اس مبالغه آمیز و کذب خود داری نمایید مانند برنده شدن سکه ، خودرو و … حتی در صورتی که پیامک شما واقعی هم باشد ممکن است از نظر کاربر کلاهبرداری به نظر برسد.
  • ساعت ارسال پیامک پر اهمیت است ، بنابراین ارسال اس ام اس را بنا به محصولی که دارید در زمان مناسب انجام دهید . به عنوان مثال محصولی که برای خانواده است و اعضای خانواده احتیاج به مشورت در مورد خرید آن دارند بهتر است پیامک در ساعتی ارسال شود که اعضای خانواده در کنار هم هستند .

در ششمین نکته خدمت شما عرض شد ارسال اس ام اس تبلیغاتی به دلیل محدودیت در متن احتیاج به یک مکملی دارند که گیرنده پیام بتواند اطلاعات تکمیلتری  و بیشتری کسب کند برای این مورد بهترین راه معرفی سایت شرکت است که اطلاعات را در آن قرار دهید و اطمینان گیرنده پیامک را بیشتر جلب کنید . برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت می توانید به سایتCMS.irمراجعه نمایید .

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x