لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

چرا ارسال پیامک با نام تجاری یا دلخواه

ارسال پیامک با نام تجاری

به جای اینکه از شماره های ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ یا ۰۲۱ و … برای ارسال پیامک استفاده کنید ، از نام تجاری یا برند شرکتتان برای ارسال پیامک استفاده نمایید ، این روش خاصیت های زیادی دارد :

– گیرندگان پیامک ، اگر پیامک شما را باز کنند یا خیر ، در هر صورت برند شما را مشاهده کرده اند و این برای برند سازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

– در متن پیامک می توانید تعداد کاراکتر بیشتری تایپ کنید ، زیرا نیازی نیست که مجددا نام برندتان را در متن پیامک تایپ نمایید .

– با ارسال پیامک با نام دلخواه خود ، برند خود را بزرگتر جلوه دهید ، قطعا اگر شما با نام تجاری پیامک ارسال کنید ، کاربران پیامکی که دریافت می کنند برایشان بسیار جذاب تر از پیام کوتاهی است که از یک شماره دریافت کرده اند .

– ارسال با نام تجاری ، فقط به برندها و شرکت های معتبر اعطا می گردد ، پس اگر شما برند معتبری دارید خود را درمیان سایر برندهای معتبر جلوه دهید و از این روش تبلیغاتی استفاده کنید .

– تبلیغات شما بسیار موثر خواهد بود و پس از اولین ارسال مشاهده خواهید کرد که همه گیرندگان برند شما را به چشم دیده اند ، حتی از یک تبلیغ تلویزیونی هم موثرتر است ، زیرا کلیه گیرندگان برند شما را مشاهده می کنند ، اما در تبلیغات تلویزیونی کلیه گیرندگان تبلیغات شما را مشاهده نخواهند کرد .

– تعداد پیامک هایی که با نام تجاری ارسال می شوند بسیار کمتر از تعدادی است که با شماره ارسال می شوند ، زیرا ارسال با نام تجاری به همه برند ها اعطا نمی شود و بنابراین مثل ارسال پیامک با شماره نیست که همه گیر باشد .

ارسال پیام کوتاه با نام ، بسیار موثر خواهد بود برای مشتریان خودتان ، مشتری های شما که شما را میشناسند ، زمانیکه پیام کوتاه با برند شما دریافت می کنند قطعا پیامک شما را مطالعه خواهند کرد .

ارسال پیامک با نام تجاری را زودتر فعال کنید و ارسال پیام کوتاه از این طریق لذت ببرید و بازده ارسال خود را مشاهده کنید .

ارسال پیامک با نام تجاری

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x