لوگوی sms.ir
ایجاد حساب ورود به پنل

پیامک های اطلاع رسانی ارسال کنید

ارسال پیامک اطلاع رسانی

کاربران و مشتریان ما معمولا به دسته تقسیم می شوند :

۱ – کسانی که پیامک های تبلیغاتی ارسال می کنند : یعنی صرفا جهت تبلیغات ارسال پیامک انجام می دهند و متن پیامک شامل تلفن ، نام فروشگاه یا شرکت و نوع محصول می باشد ، البته بعضا دارای آدرس هم می باشد ، اما اسم گیرنده یا اطلاعات خاص دیگری را شامل نمی شود .

۲ – کسانی که پیامک های اطلاع رسانی ارسال می کنند : این قبیل کاربران معمولا پیامک هایی را ارسال میکنند که هدف آنها رساندن موضوع خاصی به مشتریان می باشد ، بعضی از مشتریان ما برای اینکه اطلاعات را به نحو بهتری به مشتریان ارسال کنند ، با استفاده از ماژول ارسال هوشمند یا ارسال با نام دفترچه تلفن این ارسال ها را انجام میدهند .

افرادی که در دسته دوم قرار دارند می توانند خط پیامکی را به خط اطلاع رسانی یا خدماتی تبدیل کنند ، همانطور که قبلا در مقاله مربوطه توضیح داده شده است با این روش افراد می توانند پیامک های اطلاع رسانی به مشتریانشان ارسال کنند و باید مشتریان هم از دریافت چنین پیامک هایی رضایت داشته باشند در غیراینصورت امکان تبدیل خطوط به خدماتی وجود ندارد .

پیامک های اطلاع رسانی بسیار تاثیرگذارتر و مهم تر از پیامک های تبلیغاتی هستند زیرا برای به دست آوردن یک مشتری جدید باید ۵ برابر حفظ مشتری قبلی هزینه کرد و از این طریق به سادگی در کنار سایر روش های مشتری مداری می توان مشتریان را حفظ کرد .

ارسال پیامک اطلاع رسانی

امتیاز به این مطلب
[کل: ۰ میانگین: ۰]
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مشاوره رایگان 0212853
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x